pprofile-image
Kouč info

MUDr. Eva Jedličková

Zkušený kouč s hlavou a srdcem, k jejich využití vedu i své klienty. Inspirativní partner na cestě k výsledkům a spokojenosti.

 

Koučování s hlavou a srdcem - díky SPOLUpráci v atmosféře důvěry si ujasníte, co opravdu chcete. Objevíte nové možnosti řešení. Usnadním vám cestu k tomu, čeho chcete dosáhnout. 

Srdce v týmu - podporuji týmovou synergii k lepším výsledkům.

Leadership 3D - rozvojový projekt, ve kterém posílíte osobní leadership tak, abyste dosahovali výsledky a byli spokojení.

 Když máte chuť se dále posouvat a růst nebo když nejte v životě s něčím spokojení, zdá se užitečné udělat změnu. Pokud hledáte partnera, který vás na cestě ke změně podpoří, obraťte se na mě. Vydejte se se mnou na cestu k výsledkům, se kterými budete opravdu spokojeni. 

Podpoře lidí v rozvoji se věnuji už od roku 1999. Spolupracuji s klienty z různých prostředí - z velkých mezinárodních korporací, z malých firem i s těmi, kteří přicházejí jen sami za sebe. Přivádí je právě potřeba udělat nějakou změnu - ve způsobu práce, v kariéře, v životě... Chtějí se posunout, chtějí dále růst. Často je ke změně nutí nová situace ve firmě, na trhu, nová pozice, nové okolnosti v profesi či v životě. Společně v rozhovoru vytváříme o změně jasnější představu a zaměříme se na její dosažení. 

Ve firmách koučuji s manažery v situacích, kdy je třeba hledat nové přístupy a cesty. Pomáhám týmům, aby dosahovaly lepšího výkonu pomocí rozvoje komunikace, důvěry, vzájemného respektu a otevřenosti. 

Co získáte v koučování se mnou? 

 • Důvěryhodného partnera pro vás profesní a osobní rozvoj
 • Inspiraci, která může vzniknout jen v dialogu
 • Výsledky, se kterými budete spokojení
 • Ujasníte si, co opravdu chcete, vaši vizi, cíle
 • Objevíte nové možnosti řešení situací, se kterými se setkáváte
 • Vyrostete, naučíte se lépe pracovat se svými zdroji a limity
 • Usnadním vám cestu ke změně, kterou potřebujete udělat

V mém způsobu práce se odráží několik speciálních výcviků a více než 2000 hodin praxe koučování. V současné době spolupracuji s klienty zejména tam, kde potřebují řešit rozvoj nastandardními aktivitami workshopovými a koučovacími.

Nejdůležitější kvalifikace 

 • Relational Organizational Gestalt, UK - 2014 
 • Art and Science of Coaching - 2006
 • Systemický kouč II. stupně - 2001-2003
 • Výcvik v Gestalt terapii - 2005-2010

 Publikace

Zaměření profesionála

Executive koučink Business koučink Týmový koučink Management koučink

Obory

Personalistika a HR Management

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Články z oboru HR

Zažili už vaši zaměstnanci všechno? Návod na rozvoj přeškolených - 10.5.2016

Často se setkáváme s tím, že nám zadavatelé rozvoje říkají: Potřebujeme něco nového, naši lidé už měli mnoho různých školení, jen tak nic je nezaujme.… celý článek

Leadership 21. století: 3 způsoby, jak docílit skutečné změny - 8.9.2015

V minulém článku Leadership 21. století: Styly, techniky, kompetence nebo něco jiného? jsme zdůraznili základ současného přístupu k rozvoji… celý článek

Leadership 21. století: Styly, techniky, kompetence nebo něco jiného? - 9.6.2015

Co se požaduje od lídra? Aby dokázal motivovat a zapojit zaměstnance, vybudovat soudržný a na cíl orientovaný tým, a samozřejmě dodal výsledky. V… celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace