pprofile-image
Kouč info

Kateřina Kryllová

Empatický kouč osobního rozvoje s bohatou praxí a výsledky; majitelka úspěšné agentury Signum.

Věřím, že každý z nás je jedinečný a dokáže úžasné věci. Koučink v mém podání posiluje víru ve vlastní síly, pomáhá klientům uvědomit si nefunkční stereotypy v jejich chování a nahradit je tím, že vědomě řídí své kroky k větší spokojenosti, lepšímu výkonu, rovnováze, smysluplnosti. Souzním s výrokem Mahatmy Gándhiho: "Změnou, o kterou usilujeme, se musíme stát my sami." 

 Jak pracuji s klienty

Nejdříve zmapuji klientovy potřeby a cíl, kterého chce koučinkem dosáhnout. Společně hledáme nové úhly pohledu, nové prostory, kde je možný rozvoj. Hledáme rovnováhu mezi rozumem a city. Naslouchám.

Co klientům dávám

Svou dlouholetou zkušenost s koučinkem, profesionální a lidský přístup, bezpečný prostor, podporu, energii a inspiraci na cestě k jejich cílům.

Má praxe

Podívejte se na můj profesní životopis 

Kontakt

Mgr. Kateřina Kryllová
email: katerina.kryllova@agentura-signum.cz
www.agentura-signum.cz

Zaměření profesionála

Osobní koučink Executive koučink Business koučink Kariérní koučink Týmový koučink Životní koučink Individuální koučink zaměstnanců

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Rozhovory

Co znamená, když se řekne programově malá agentura?

Kateřina Kryllová v současné době pracuje na pozici programové manažerky a lektorky agentury Signum. Má na starosti zejména komunikaci s klienty… celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace