pprofile-image
Kouč info

Ing. Václav Szakál, ACC (ICF)

Certifikovaný kouč se zaměřením na business prostředí a profesionální sportovce. Poznejte mne a můj přístup osobně na ukázkovém sezení zdarma.Zakladatel Results & Emotions s.r.o. Zkušenosti z korporátního světa a studií ho přivedly k myšlence, že se věci dají dělat i jinak, mnohem efektivněji a s větší radostí.

Od roku 2008 se věnuje čistě koučování, trénování, vedení svých firem a především rozvoji svých klientů. 6 let v manažerských pozicích, 6 let jako profesionální kouč, 10 let plně pro své klienty. Přes 1500 odkoučovaných hodin metodou R&E, která je postavená na poznatcích o myšlení a moderní pozitivní psychologii.

Klienti díky této metodě dosahují viditelných výsledků již v krátkém čase. Vašek touto metodou nejen koučuje, ale také ji sám vytvořil a přizpůsobil českému prostředí. V této metodě školí a certifikuje další kouče.

Nejčastěji koučuje v business prostředí a profesionální sportovce. Výrazné úspěchy zaznamenal například při koučování manažerů ve firmách věnujících se výrobě (konkrétní reference na webu společnosti).

Nejlepší ale bude, když si uděláte názor po reálném zážitku na ukázkovém sezení, nebo tematickém večeru zdarma. 

Zaměření profesionála

Osobní koučink Executive koučink Business koučink Sportovní koučink Týmový koučink Management koučink Individuální koučink zaměstnanců

Obory

Bankovnictví a finanční služby Elektrotechnika a energetika Farmacie Logistika a zásobování Služby Management Výroba a průmysl

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Články pro manažery

5 tipů, jak využít koučovací přístup v manažerské praxi - 6.10.2015

Koučink je trendem dnešní doby. Přestože na něj řada firem nedá dopustit, už si stačil mnohde i zkazit pověst. Jak to tedy udělat, aby vám koučovací… celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace