info
pprofile-image

Anna Tvrzníková

Trenérka osobního rozvoje, odborná konzultantka a jednatelka firmy Top Solution s.r.o.. Spolupracuje s nadnárodními korporacemi, neziskovými organizacemi i drobnými podnikateli. Připravuje a vede vzdělávací akce na míru, motivuje lidi.

Anna ráda říká: „Správný trenér umí lidem nejen předat dovednosti, ale dokáže je nadchnout a vyburcovat k akci.“ Pro firmu, kde dříve pracovala jako obchodnice, získala významné klienty. Svému týmu pomohla dvakrát získat mezinárodní ocenění. Čím častěji se ptali: „Jak to děláš?“, tím víc si uvědomovala, že její úkol je pomáhat lidem k úspěchu. A tak s manželem založila vlastní firmu Top Solution. Při své práci vychází vždy ze zkušeností z osobní praxe. Sází na přirozenost. Klienti si ji oblíbili pro její neotřelou formu vzdělávání s příměsí humoru, interaktivní a individuální přístup k účastníkům.

 

Specializace: 

 • Komunikace 
 • Obchodování osobně i po telefonu
 • Zvládání trémy a stresových situací 
 • Motivace v soukromém i profesním životě 
 • Zdraví a vitalita
 • Image a úspěch 

 

Určitě stojí za to zmínit rozdíl mezi jejími tréninky a klasickým modelem většiny vzdělávacích společností. A to, že všechny její tréninky jsou šité na tělo lidem, pro které je dělá. To v praxi znamená, že ví, do jaké firmy jde školit či dělat konzultace a zjišťuje si od zadavatele vše potřebné. Nebo dělá otevřené kurzy pro firmy či neziskové organizace a ptá se předem přímo přihlášených účastníků, co si chtějí z kurzu odnést, kde vnímají své nejslabší místo a čeho chtějí s její pomocí docílit. Nepoužívá nudné prezentace. V 90 % jí stačí flipchart a fixa. Trénink je živější a zajímavější.

„Na mých kurzech jde především o dialog. Hodně si s lidmi povídám, chci, aby se zapojili a společně přišli na řešení. Vlastně jsem pro ně spíše mentor než lektor jako takový,” říká. 

Vzdělávací akce a konzultace jsou vždy vedené na profesionální úrovni, ale v uvolněném duchu s důrazem na to, aby si každý odnesl konkrétní recept nebo informaci, kterou může použít. Uvádí mnoho příkladů/příběhů z praxe, které lidem pomáhají se vžít do tématu a aplikovat pro jejich situaci nebo práci. V průběhu tréninků vládne mezi účastníky vždy dobrá nálada.

„Dělat s lidmi a pro lidi je moje obrovské hobby. Miluji svou práci a snažím se, aby to lidé cítili. Pokud někdo hledá lektora teoretika, s tituly a kravatou, nejsem ten správný člověk. Pokud však chtějí někoho, kdo mezi ně vnese příjemný čerstvý vítr, pozitivní nezaujatý pohled, nápady a zkušenosti, pak doporučuji své tréninky/konzultace.”

Přirozená motivace účastníků nechybí na žádném tréninku. „Bez vnitřního nadšení se nedá do pohybu nic. Je to jako když přesně znáte všechna fakta a dovednosti, ale Váš vnitřní motor nefunguje. Často lidem říkám, že dovednosti bez tzv. "3S" (Sebevědomí, Sebedůvěra, Sebeláska) neznamenají nic. Naopak, pokud máte “3S”, pak doženete i nedostatky v dovednostech svým JÁ.”

Umí se vcítit do lidí a přizpůsobit se jazyku, kterému rozumějí. „Mým cílem je chytit lidi za srdce a vzbudit v nich chuť udělat první krok. A to se mi daří. V tom vidím svou sílu. To mě, potažmo Top Solution diametrálně odlišuje od většiny ostatních pracujících v tomto oboru.”

Poznejte ji více na: top-solution.cz a přečtěte si reference klientů.

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Články pro manažery

Tajemství úspěšných firem - 11.8.2015

Proč se mnou mluví takovým tónem? zeptala se mě zaměstnankyně jedné firmy se zoufalým výrazem ve tváři při osobní konzultaci. Vyprávěla mi o svém… celý článek

10 zásad, které dělí elitní obchodníky od průměrných - 9.6.2015

Elitní obchodníci jsou ti, kdo proměňují příležitosti ve zlato. Každý uvědomělý majitel firmy či výkonný ředitel je chce mít ve svém týmu, protože ví,… celý článek

Videa pro manažery

Anna Tvrzníková v Management TV: Cílem je problém neřešit, ale vyřešit - 27.5.2015

Anna Tvrzníková spolupracuje s nadnárodními korporacemi, neziskovými organizacemi i drobnými podnikateli. Připravuje a vede vzdělávací akce na míru,… celý článek

Profil Anny Tvrzníkové - trenérky osobního rozvoje, odborné konzultantky a jednatelky firmy Top Solution s.r.o. - 18.5.2015

Anna Tvrzníková spolupracuje s nadnárodními korporacemi, neziskovými organizacemi i drobnými podnikateli. Připravuje a vede vzdělávací akce na míru,… celý článek

Rozhovory

Pravidla pro pohodu v pracovním i soukromém životě

Pokud má člověk dosahovat určitých výsledků, musí být vnitřně v pohodě. Platí to pro jednotlivce, stejně jako celé týmy a firmy. Anna Tvrzníková… celý článek

Síla profilu

star_full star_full star_half star_empty star_empty

Zaměření profesionála

 • Komunikační a prezentační dovednosti
 • Personalistika a osobnostní rozvoj

Obory

 • Prodej a obchod
 • Služby
 • Telekomunikace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace