pprofile-image
Lektor info

Mgr. Dan Kouřil

Lektor, konzultant a kouč managementu, obchodu a komunikaceOd roku 1999 působí ve společnosti FBE (For Business Excellence) jako lektor, konzultant a kouč. Vystudoval Filosofickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Specializuje na oblast manažerských dovedností, obchodu a komunikace (řešení konfliktů), prezentace, zákaznické orientace, strategie vyjednávání. Působí rovněž jako externí kouč.

Prošel výcvikem firem Akademie für Effizienztraining, Economia (Key Account Management) a tréninkem koučů - principy poradenské činnosti a koučinku, individuální koučink, skupinový koučink ARK Consulting. Pravidelně prochází intenzivním interním tréninkem FBE.

Jako projektový manažer je odpovědný za spolupráci s vybranými zákazníky a je tvůrcem rozvojových projektů a výcvikových kurzů v oblasti osobnostního rozvoje. Trénuje a koučuje také v německém jazyce.

Zaměření profesionála

Manažerské kurzy Komunikační a prezentační dovednosti Obchod a prodejní dovednosti Personalistika a osobnostní rozvoj Školení interních lektorů

Obory

Personalistika a HR Management Vzdělávání a školství

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Videa pro manažery

Profil Dana Kouřila - lektora společnosti FBE - 7.10.2015

Dan Kouřil se ve společnosti For Business Excellence specializuje na koučink a trénink manažerských, obchodních a komunikačních dovednosti a také… celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace