pprofile-image
Lektor info

Mgr. Daniela Rožánková

Senior konzultant a lektor ve společnosti DMC Management Consulting s.r.o. V oblasti HR a marketingu působí již devatenáct let. V letech 1999 až 2007 působila ve společnosti Areté Commerce Group s.r.o. zpočátku na pozici specialistky team buildingových aktivit a expedic do zahraničí, později jako vedoucí marketingového a HR oddělení.

Ve společnosti DMC Management Consulting s.r.o. pracuje od roku 2008; zaměřuje se zejména na consulting, rozvoj & vzdělávání a nábor. Dále má zkušenost s outsourcingem personálních služeb (HR manager, Training and Development manager atd.). Daniela má zkušenosti s řízením projektů zaměřených také na team building, průzkumy spokojenosti a s řízením projektů ESF. Daniela vystudovala Sociální a mediální komunikaci obor Mediální a komunikační studia na Univerzitě J. A. Komenského v Praze, kde získala titul Mgr. Dále studovala na FF UK v Praze Psychologii v praktických aplikacích. Je proškolena společností Hogrefe v psychodiagnostických metodách.

Daniela je trenérkou a mentorkou; její oblasti jsou zejména: Job Relations metodika TWI, určená všem vedoucím. Metoda standardizuje postup řešení problémů na pracovišti. Dále školí témata týkající se leadershipu, komunikace a asertivity, zákaznického přístupu, firemní kultury, řešení konfliktů, budování týmů a posilování dovedností vedoucích. Daniela se podílela na vytvoření metodiky FunnelMind a je jejím garantem.

Zaměření profesionála

Manažerské kurzy Komunikační a prezentační dovednosti Personalistika a osobnostní rozvoj Právo a legislativa Školení interních lektorů

Obory

Služby Management Vzdělávání a školství

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Články z oboru HR

FunnelMind: Změny ve společnosti už nemusejí bolet - 15.1.2016

Roste vaše společnost a s ní i počet zaměstnanců? Vytváříte, rozšiřujete nebo restrukturalizujete týmy? Plánujete redukci zaměstnanců nebo jste již… celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace