pprofile-image
Lektor info

František Gráfek

lektor, kouč, konzultant pro personalistiku

Vzdělávání se věnuji již více než 12 let a je to práce (spíš bych použil slovo poslání), která mne velmi baví a naplňuje. I proto jsem si v dané oblasti doplnil i vzdělání o obor andragogiky.

Kuzy mnou vedené jsou zaměřené na praxi a vyznačují se vysokou participací účastníků včetně praktických nácviků a zpětné vazby. A řada velmi spokojených zákazníků je potvrzením, že je to správná cesta.

 Praxe v oboru

1998 - 2005 Česká spořitelna - interní lektor kurzů pro zaměstnance retailové a komerční prodejní sítě

2005-2013 GTS Czech - interní lektor pro školení měkkých dovedností, zodpovědnost za veškeré procesy v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců

2013 - lektor, školitel

 

Odbornost, lektorská a poradenská specializace

  • Komunikační dovednosti – Psychologické zásady komunikace, Komunikační dovednosti po telefonu, Jednání se zákazníkem, Emoční inteligence, Asertivita.
  • Prodejní dovednosti – Prodejní dovednosti po telefonu – first call, Jednání se zákazníkem – vedení rozhovoru s cílem prodat, Zvládání námitek – argumentace a vyjednáváni, Akvizice nových zákazníků versus péče o stávající zákazníky.
  • Prezentační dovednosti - Prodejní prezentace, Vedení workshopů a prezentace v organizaci, Lektorské dovednosti.
  • Time management – Řízení dle cílů, Systém práce a workflow, Práce s časem - GTD, Work Life balance management
  • Manažerské dovednosti – Role manažera, Vedení a motivace lidí, Delegování, Team building a out-doorové aktivity, Hodnocení a zpětná vazba, Vedení porad, Koučování, Firemní kultura.
  • Personální management – Firemní kultura, Systémy hodnocení a motivace zaměstnanců, Angažovanost zaměstnanců

 

Záliby:

  • Knihy
  • Badminton, plavání, Kiting
  • Cestování a turistika

 

Motto: „Život je cesta, cesta je komunikace a komunikace je život“.

Zaměření profesionála

Manažerské kurzy Komunikační a prezentační dovednosti Obchod a prodejní dovednosti Personalistika a osobnostní rozvoj Školení interních lektorů

Obory

Personalistika a HR Prodej a obchod Management Vzdělávání a školství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace