pprofile-image
Poradci a konzultanti info

Jitka Tejnorová

Partnerka společnosti DMC Management Consulting s.r.o.

Manažerka vzdělávacích a konzultačních projektů

Certifikovaná trenérka Training Within Industry (Job Instruction, Job Relations, Job Methods)

Master Trainer TWI, modul Job InstructionJitka Tejnorová je partnerkou a spoluzakladatelkou společnosti DMC Management Consulting s.r.o., založené v roce 2002. Má více než dvacetileté zkušenosti z oblasti lidských zdrojů. V minulosti byla členkou představenstva společnosti Home Credit a.s. a pracovala na pozici HR manažerky v akciové společnosti PPF.

V DMC management consulting využívá a rozvíjí své zkušenosti v oblasti management consulting, poradenství v HR, v metodách zlepšování ve výrobě, interim management a firemního vzdělávání. Vede různorodý tým konzultantů specializovaných na jednotlivé oblasti poradenství a řízení projektů.

Kromě pracovních zkušeností Jitka Tejnorová staví také na svém vzdělání ve finančních analýzách, v nástavbových kurzech se zaměřením na hlubinnou psychologii, lektorských školeních a v neposlední řadě na aktivním sledování a propagaci nejnovějších trendů v HR, výrobě a managementu prostřednictvím aktivní účasti na zahraničních a domácích konferencích. Je jedním ze spoluzakladatelů metodiky FunnelMind. V projektech DMC využívá mnoho dalších vlastních či certifikovaných nástrojů. 

Je držitelkou certifikátů Job Instruction, Job Methods a Job Relations podle metodiky TWI a Master Trainer modulu Job Instruction. Je vyškolena přímo autorem novodobé metodiky TWI Patrickem Grauppem. Společně s TWI Institute USA založila v roce 2010 společnost DMC management consulting TWI Institute Czech Republic, který jako jediný v ČR a SR poskytuje certifikovanou implementaci metodiky.

Již od doby svého vzniku v roce 2002 společnosti DMC Management Consulting s.r.o. uplatňuje management kvality podle směrnic ČSN ISO 9001:2009 pro udržení a trvalý rozvoj vysoké úrovně svých služeb.

Při spolupráci s klienty klade DMC největší důraz na důkladné poznání potřeb svých klientů. Konzultanti se nejen po dobu projektu stávají součástí interních týmů a mohou tak pružně reagovat na změny. Všechny projekty DMC jsou vedeny jednotným systémem řízení, který umožňuje klientovi projekt dle svých potřeb monitorovat.

Zaměření profesionála

HR konzultant Konzultant Facilitátor Dodavatel poradenských služeb Dodavatel vzdělávání Dodavatel v oblasti náboru Dodavatel v oblasti interní komunikace

Obory

Personalistika a HR Management Vzdělávání a školství

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Články z oboru HR

Jak omezit fluktuaci nových zaměstnanců? Pomůže správný adaptační proces - 4.12.2015

Český pracovní trh kvalifikovanými lidmi do výroby v současné době opravdu neoplývá a systémové řešení je zatím v nedohlednu. Přijímací kritéria se… celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace