pprofile-image
Poradci a konzultanti info

Markéta Šimáková

Partnerka společnosti DMC Management Consulting s.r.o

Executive Director

Certifikovaná trenérka Training Within Industry (Job Instruction, Job Relations, Job Methods)

Master Trainer TWI, modul Job Instruction

Konzultant na implementaci HR Business PartneringuMarkéta Šimáková je partnerkou a spoluzakladatelkou společnosti DMC management consulting, s.r.o., založené v roce 2002. Má téměř dvacetileté zkušenosti v oblasti poradenství a řízení lidských zdrojů. V minulosti působila jako konzultant Accord Group a vedoucí projektů divize Solutions HRS, kde řídila projekty zaměřené na outsourcing v HR ve výrobních společnostech a green field projekty.

V DMC management consulting působí v oblasti management consulting, poradenství v HR (včetně HR Business Partneringu), metodách zlepšování ve výrobě, interim managementu a firemního vzdělávání. Řídí různorodý tým konzultantů specializovaných na jednotlivé oblasti poradenství a řízení projektů. Svou kvalifikaci si v současné době rozšiřuje na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru Andragogika a řízení lidských zdrojů.

Je držitelkou certifikátů Job Instruction, Job Methods a Job Relations podle metodiky TWI a Master Trainer modulu Job Instruction. Úzce spolupracuje přímo s autorem novodobé metodiky TWI Patrickem Grauppem. Společně s TWI Institute USA založila v roce 2010 společnnost DMC management consultin TWI Institute Czech Republic, který jako jediný v ČR a SR poskytuje certifikovanou implementaci metodiky.

Již od doby svého vzniku v roce 2002 společnost DMC management consulting s.r.o. uplatňuje management kvality podle směrnic ČSN ISO 9001:2009.

Při spolupráci s klienty klade DMC největší důraz na důkladné poznání potřeb svých klientů. Konzultanti se nejen po dobu projektu stávají součástí interních týmů a mohou tak pružně reagovat na změny. Všechny projekty DMC jsou vedeny jednotným systémem řízení, který umožňuje klientovi projekt dle svých potřeb monitorovat.

 

Zaměření profesionála

HR konzultant Konzultant Interim manager Facilitátor Dodavatel ostatních služeb pro HR Dodavatel vzdělávání Dodavatel v oblasti personálního marketingu

Obory

Personalistika a HR Management

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace