pprofile-image
Poradci a konzultanti info

Michal Henych, MBA

Jako lektor, poradce a kouč v oboru managementu působí Michal Henych již od roku 2004. Vše, co v tomto oboru dělá, rád dotahuje do konkrétních a viditelných zlepšení ve firmách a organizacích svých klientů. V současné době působí ve firmě TrimCon s.r.o., ale potkáte ho i v rámci MBA programů na LIGS University. Mnoho jeho článků, ze kterých lépe poznáte jeho přístup k vedení lidí a firem, si můžete přečíst na portálu www.management.cz.Do roku 2004 působil v oblasti ICT technologií. Nejprve jako majitel vlastní softwarové firmy, později jako provozní ředitel firmy FIC (First International Computer), která vyráběla počítače pro Compaq, Hewlett Packard, Dixons, Mediamarkt a další známé značky.

Potom ho management zaujal natolik, že se mu začal věnovat profesionálně i v rámci vzdělávání. I když ICT je technický obor, velmi záhy se ve své specializaci přesunul spíše do měkkých oblastí managementu - vedení lidí, ale i strategie a marketingu. 

Za těch mnoho let pomáhal manažerům v mnoha firmách v rámci dlouhodobých programů rozvoje. Michal věří, že učení má smysl jedině pokud jste schopni nové poznatky aplikovat do konkrétních zlepšení. Proto je vše, co dělá prakticky zaměřeno. 

Michal je spoluautorem několika knih o managementu - první je věnovaná strategii, druhá marketingu.

Vedení lidí a strategie v nejistých dobách          Rozumíte svým zákazníkům

O svých zkušenostech ze všech oblastí managementu píše i mnoho článků na portálu management.cz. 

Zaměření profesionála

HR konzultant Konzultant Poradce Dodavatel poradenských služeb Dodavatel vzdělávání Dodavatel v oblasti interní komunikace

Obory

Administrativa IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení Marketing Služby Technika a vývoj Management Výroba a průmysl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace