pprofile-image
Poradci a konzultanti info

Bc. Radim Janoušek

Zakladatel a ředitel vzdělávací společnosti Bar High s.r.o.

Garant a odpovědná osoba barmanských a baristických kurzů v České republice. Odborník s více jak dvacetiletou praxí v prestižních gastronomických provozech. Věnuje se koučování barů, kaváren, restaurací. Je najímán jako mediální odborný poradce. Působí jako licenční lektor a soutěžní komisař CBA. Dále je autorizovanou osobou profesních kvalifikací.

Je držitelem významných certifikátů a osvědčení v daném oboru.Barový institut – Bar High je nejdostupnějším vzdělávacím subjektem pro širokou veřejnost a uchazeče o práci, povolání Barmana a Baristy s vynikajícím zázemím vlastního profesionálně vybaveného centra s nejvyšší možnou kvalifikací v oboru a největším výběrem certifikovaných barmanských, baristických kurzů a termínů v ČR.
Naše společnost je na vzdělávacím trhu od svého vzniku 1. 2. 2005 vyhledávána pro svou korektnost, důvěryhodnost, spolehlivost, profesionalitu, kvalitu spojenou s originalitou a zážitkovou pedagogiku v nápojové gastronomii Barmanů a Baristů.

Zaměření profesionála

Dodavatel vzdělávání

Obory

Gastronomie a pohostinství Vzdělávání a školství

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Rozhovory

Staňte se mistrem mezi barmany či baristy

Říkáte, že barmanství a baristika je umění, dá se mu pak ale vůbec naučit? Samozřejmě, že dá. Všichni velcí umělci a osobnosti napříč lidským konáním… celý článek

Koktejlové vzdělání jako zážitek

Bc. Radim Janoušek vystudoval hotelovou školu a vysokou školu ekonomickou. Před založením soukromého pražského barového institutu Bar High pracoval v … celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace