info
pprofile-image

Mgr. Irena Houdková

Jsem obdivovatelka lidského mozku, certifikovaný kouč ICF /ACC/, lektorka soft skills. Pomáhám úspěšným ambiciózním lidem nastartovat i dotáhnout požadované změny v pracovní i osobní sféře, být úspěšným manažerem svého businessu i času. Firmy spoluprací získávají efektivnější leadery, kteří umí účinně delegovat a komunikovat s podřízenými, ale i výkonnější a motivované zaměstnance. Koučuji metodou "Brain-based Coaching", která využívá nejnovější poznatky z neurovědy o fungování našeho mozku.  

V oblasti vzdělávání středního, vyššího a top managementu se pohybuji od roku 2001. Mou specializací je Business, Executive a Life Coaching. Spolupráce bude fungovat, hledáte-li přímou cestu k Vašim cílům, chcete vidět jasné a měřitelné výsledky Vaší snahy a využít Váš čas i silné stránky na maximum.

Kde klienti vnímají největší přínos?
Koučovaní odchází se silnou motivací a strategiemi pro dlouhodobému udržení nastavených změn. Vedle dobře rozjetého businessu, funkčního týmu a nabytého času na sebe samé, koníčky i relax, si většinou odnáší i vnitřní klid, schopnost vypnout hlavu a opět dobře spát.

Firmám se investice vrací nejen v podobě lepšího výkonu zaměstnanců a vyšší produktivitě, ale i jejich motivaci, kreativní a příjemné pracovní atmosféře.

S jakými tématy se na mne klienti obrací?
Patří mezi ně syndrom vyhoření, strategická rozhodnutí, reorganizace firmy, stanovení pracovních i životních priorit, work-life balance, organizace času, vedení lidí a efektivní komunikace, delegování, motivace týmu, asertivita a práce s emocemi. Dále zintenzivnění spolupráce mezi jednotlivci i týmy, vedení lidí k zodpovědnosti a samostatnosti.

Připravím Vám na míru kurzy k tématům:
Efektivní leadership, koučování pro manažery, asertivita a efektivní komunikace, stress - a Time management, work-life Balance, syndrom vyhoření a jeho prevence, techniky Mindfulness

Nic o mé práci nepoví víc, než zkušenost mých klientů:
Při setkání s p. Houdkovou na jedné konferenci mě oslovila její energie a přímost. Domluvili jsem se na spolupráci, která trvala intenzivně několik měsíců. Chtěl jsem někoho, kdo mě nezná a bude mě nutit přemýšlet “out” of the box a vystoupit ze své komfortní zóny. A to se také naplnilo. Diskuze a otázky byly na “tělo”, a nutily k opravdovému zamyšlení se a zastavení, ale vždy jsem měl pocit absolutní důvěry a klidu.
Ing. Jan Šlapal, CEO at BIS Czech s.r.o., BIS Euromont a.s., BIS Slovensko s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a šest ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_full star_half

Zaměření profesionála

 • Executive koučink
 • Business koučink
 • Kariérní koučink
 • Týmový koučink
 • Životní koučink
 • Management koučink
 • Individuální koučink zaměstnanců

Obory

 • Personalistika a HR
 • Služby
 • Management
 • Vzdělávání a školství

Další profily profesionála

Mgr. Irena Houdková
Lektor

Mgr. Irena Houdková

Jsem obdivovatelka úžasných vlastností našeho mozku, kouč a lektorka soft skills, autorka youtube videí. V oblasti…