info
pprofile-image

Mgr. Zuzana Treglerová

Motto: Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít!“ (Mark Twain)

Pomáhám lidem plnit si své sny a vyhrávat v jejich životě.

Jako kouč se snažím pomáhat mým klientům dosahovat pozitivních změn v jejich životech a podle jejich přání. Při koučování se řídím etickým kodexem mezinárodní organizace ICF (International Coaching Federation), které jsem členkou. 

Jak pracuji?

Jako kouč neřeším otázky mých klientů za ně, ale řeším je společně s nimi - a to v rovnocenném partnerském vztahu. Používám metodu, při které se snažím mé klienty přinutit zamýšlet se nad věcmi, které by je samotné ani nenapadly, ale které jsou důležité proto, aby dosáhli toho, co chtějí a přitom mohli být tím, kým chtějí být. 

S kým pracuji?

Pracuji s klienty z mezinárodních korporací i lokálních firem. Nabízím manažerský, exekutivní a kariérní koučink, jednotlivcům pak poskytuji životní koučink. S mými klienty často řeším případy jako například potřeba překonat obtížné situace v práci či v soukromí (v nové pracovní pozici, při změně pracovní role, potřeba dosažení náročného pracovního cíle, atd.).

Klientům také pomáhám s "restartem" života či kariéry: například lidé na "křižovatce života" (ve 40. - 50. roku života), ženy vracející se do zaměstnání (po mateřské dovolené či po delší přestávce). Pracuji s klienty, kteří hledají první pomoc při vyhoření a jak lépe vybalancovat svůj život.

Pomáhám i manželkám a partnerkám úspěšných mužů uvědomit si lépe svou hodnotu, jedinečnost a potenciál ke splnění si vlastních snů - bez výčitek a v kontextu života jejich partnerů a rodiny. V neposlední řadě také často pracuji s kariérně úspěšnými ženami ve věkové kategorii +/-35, které si přejí lépe vybalancovat svůj soukromý a rodinný život.

Co klienti koučováním u mě získávají?

Odměnou je jim vyšší spokojenost s vlastní kariérou, se snažším plněním pracovních cílů a zvýšení vlastní motivace. Moji klienti dosahují vyšší spokojenost sami se sebou i kvalitnější život. Více si váží sami sebe, zvyšují si vlastní sebevědomí a dokáží se plně radovat ze svých úspěchů. Jsou schopni si snadněji plnit své sny a stávají se tak aktivnější a šťastnější v řízení svého života.

Máte-li zájem ověřit si má slova, domluvte si bezplatnou ochutnávku koučování se mnou. Těším se na vás! 

Moje kvalifikace:

Více než 20 let se věnuji práci s lidmi, jejich rozvoji a posouvání se dál. Mám praktické zkušenosti HR ředitelky z mezinárodní korporace v ČR, střední a východní Evropě, v zemích jihovýchodní Asie (Japonsko, Hong Kong, Taiwan, Filipíny, Malaysie, Thajsko, Singapur, Indonesie) a v Anglii. Svou znalost cizích kultur a mezinárodní zkušenosti z několikaletých zahraničních pracovních misí využívám i ve své práci kouče.

Mám akreditaci externího profesionálního kouče a jsem členkou ICF (International Coaching Federation).

Od roku 2013 jsem v pětiletém psychoterapeutickém výcviku.

Místo působení:

Dle domluvy celá ČR a zahraničí. S klienty pracuji v českém a anglickém jazyce.

Kontakty:

Mgr. Zuzana Treglerová

email: zuzana.treglerova@gmail.com

M: (+420) 604 223 649

www.coachinginricany.com

Bezplatnou ochutnávku koučování se mnou lze domluvit na email: zuzana.treglerova@gmail.com

Články profesionála

Restart (nejen) v kariéře – krok za krokem - 6.12.2016

Na své vlastní promoci jsem si kdysi říkala: „Mám hotovou vysokou školu a moje kariéra je teď jasná, budu se věnovat vystudované profesi a už se… celý článek

Koučování znamená nechat se vést klientem „tančit“ právě jeho tanec - 18.4.2016

Zuzana Treglerová má praktické zkušenosti HR ředitelky v mezinárodních korporacích. Působila nejen v Evropě, ale i v Asii, odkud si odnesla cenné… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_half star_empty

Zaměření profesionála

  • Osobní koučink
  • Executive koučink
  • Kariérní koučink
  • Vztahový koučink
  • Životní koučink
  • Management koučink
  • Individuální koučink zaměstnanců

Obory

  • Personalistika a HR
  • Management
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace