info
pprofile-image

Anna Tvrzníková

Trenérka osobního rozvoje, odborná konzultantka a jednatelka firmy Top Solution s.r.o.. Spolupracuje s nadnárodními korporacemi, neziskovými organizacemi i drobnými podnikateli. Připravuje a vede vzdělávací akce na míru, motivuje lidi.

Anna ráda říká: „Správný trenér umí lidem nejen předat dovednosti, ale dokáže je nadchnout a vyburcovat k akci.“ Pro firmu, kde dříve pracovala jako obchodnice, získala významné klienty. Svému týmu pomohla dvakrát získat mezinárodní ocenění. Čím častěji se ptali: „Jak to děláš?“, tím víc si uvědomovala, že její úkol je pomáhat lidem k úspěchu. A tak s manželem založila vlastní firmu Top Solution. Při své práci vychází vždy ze zkušeností z osobní praxe. Sází na přirozenost. Klienti si ji oblíbili pro její neotřelou formu vzdělávání s příměsí humoru, interaktivní a individuální přístup k účastníkům.

 

Specializace: 

 • Komunikace 
 • Obchodování osobně i po telefonu
 • Zvládání trémy a stresových situací 
 • Motivace v soukromém i profesním životě 
 • Zdraví a vitalita
 • Image a úspěch 

 

Určitě stojí za to zmínit rozdíl mezi jejími tréninky a klasickým modelem většiny vzdělávacích společností. A to, že všechny její tréninky jsou šité na tělo lidem, pro které je dělá. To v praxi znamená, že ví, do jaké firmy jde školit či dělat konzultace a zjišťuje si od zadavatele vše potřebné. Nebo dělá otevřené kurzy pro firmy či neziskové organizace a ptá se předem přímo přihlášených účastníků, co si chtějí z kurzu odnést, kde vnímají své nejslabší místo a čeho chtějí s její pomocí docílit. Nepoužívá nudné prezentace. V 90 % jí stačí flipchart a fixa. Trénink je živější a zajímavější.

„Na mých kurzech jde především o dialog. Hodně si s lidmi povídám, chci, aby se zapojili a společně přišli na řešení. Vlastně jsem pro ně spíše mentor než lektor jako takový,” říká. 

Vzdělávací akce a konzultace jsou vždy vedené na profesionální úrovni, ale v uvolněném duchu s důrazem na to, aby si každý odnesl konkrétní recept nebo informaci, kterou může použít. Uvádí mnoho příkladů/příběhů z praxe, které lidem pomáhají se vžít do tématu a aplikovat pro jejich situaci nebo práci. V průběhu tréninků vládne mezi účastníky vždy dobrá nálada.

„Dělat s lidmi a pro lidi je moje obrovské hobby. Miluji svou práci a snažím se, aby to lidé cítili. Pokud někdo hledá lektora teoretika, s tituly a kravatou, nejsem ten správný člověk. Pokud však chtějí někoho, kdo mezi ně vnese příjemný čerstvý vítr, pozitivní nezaujatý pohled, nápady a zkušenosti, pak doporučuji své tréninky/konzultace.”

Přirozená motivace účastníků nechybí na žádném tréninku. „Bez vnitřního nadšení se nedá do pohybu nic. Je to jako když přesně znáte všechna fakta a dovednosti, ale Váš vnitřní motor nefunguje. Často lidem říkám, že dovednosti bez tzv. "3S" (Sebevědomí, Sebedůvěra, Sebeláska) neznamenají nic. Naopak, pokud máte “3S”, pak doženete i nedostatky v dovednostech svým JÁ.”

Umí se vcítit do lidí a přizpůsobit se jazyku, kterému rozumějí. „Mým cílem je chytit lidi za srdce a vzbudit v nich chuť udělat první krok. A to se mi daří. V tom vidím svou sílu. To mě, potažmo Top Solution diametrálně odlišuje od většiny ostatních pracujících v tomto oboru.”

Poznejte ji více na: top-solution.cz a přečtěte si reference klientů.

Přečtěte si články a další publikace profesionála

Pravidla pro pohodu v pracovním i soukromém životě - 11.5.2016

Pokud má člověk dosahovat určitých výsledků, musí být vnitřně v pohodě. Platí to pro jednotlivce, stejně jako celé týmy a firmy. Anna Tvrzníková… celý článek

Tajemství úspěšných firem - 11.8.2015

Proč se mnou mluví takovým tónem? zeptala se mě zaměstnankyně jedné firmy se zoufalým výrazem ve tváři při osobní konzultaci. Vyprávěla mi o svém… celý článek

10 zásad, které dělí elitní obchodníky od průměrných - 9.6.2015

Elitní obchodníci jsou ti, kdo proměňují příležitosti ve zlato. Každý uvědomělý majitel firmy či výkonný ředitel je chce mít ve svém týmu, protože ví,… celý článek

Anna Tvrzníková v Management TV: Cílem je problém neřešit, ale vyřešit - 27.5.2015

Anna Tvrzníková spolupracuje s nadnárodními korporacemi, neziskovými organizacemi i drobnými podnikateli. Připravuje a vede vzdělávací akce na míru,… celý článek

Profil Anny Tvrzníkové - trenérky osobního rozvoje, odborné konzultantky a jednatelky firmy Top Solution s.r.o. - 18.5.2015

Anna Tvrzníková spolupracuje s nadnárodními korporacemi, neziskovými organizacemi i drobnými podnikateli. Připravuje a vede vzdělávací akce na míru,… celý článek

Síla profilu

star_full star_full star_half star_empty star_empty

Zaměření profesionála

 • Komunikační a prezentační dovednosti
 • Personalistika a osobnostní rozvoj

Obory

 • Prodej a obchod
 • Služby
 • Telekomunikace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace