info
pprofile-image

Mgr. Irena Houdková PCC

Jsem obdivovatelka úžasných vlastností našeho mozku, parťák ambiciózních lidí, hasič burn-out, kouč a lektorka soft skills, autorka youtube videí. V oblasti vzdělávání středního, vyššího a top managementu se pohybuji od roku 2001. Firmy naší spoluprací získávají efektivnější leadery, kteří umí účinně delegovat, komunikovat s podřízenými, ale i výkonnější a motivované zaměstnance, čímž dochází ke snížení fluktuace, zvýšení loajality, prohloubení spolupráce. Vytvoří se příjemná pracovní atmosféra.

Pomáhám úspěšným a ambiciózním lidem nastartovat i dotáhnout požadované změny v pracovní i osobní sféře.

Nabízím:

individuální Business/Executive/Life koučink

týmový coaching

workshopy na téma:

 • Efektivní leadership
 • Syndrom vyhoření, jeho prevence a jak z něj ven
 • Stres a Time management
 • Efektivní komunikace a asertivita
 • Koučování pro manažery
 • Work-Life Balance
 • Základy Mindfulness

Kde moji klienti vnímají největší přínos?

Mou silnou stránkou je lidský přístup, empatie, schopnost motivovat a klást trefné otázky, které Vám otevřou oči, poskytnou jiný pohled na Vaši situaci a dovedou Vás k zásadním uvědoměním i novým nápadům či řešením.Klienti odchází se silnou motivací a strategiemi pro dlouhodobému udržení nastavených změn. 

Pomohu Vám, zjednodušit si život!
Firmám se investice vrací nejen v podobě lepšího výkonu zaměstnanců a vyšší produktivitě, ale i jejich motivaci, kreativní a příjemné pracovní atmosféře

K dosažení trvalých pozitivních změn využívám kombinaci prvků klasického kurzu a ověřených koučovacích metod, které podporují rozvoj kreativního myšlení účastníků, empatii i schopnost efektivně zvládat náročné situace či se vyrovnat s neustálým stresem. Pomáhám jim nalézt individuální řešení a stanovit konkrétní strategie aplikovatelné přímo v jejich specifickém firemním prostředí. Eliminace stresu, fungující týmy a dobrá pracovní atmosféra jsou nespornou konkurenční výhodou.


Účinky běžných kurzů většinou ztroskotají na bariérách v naší hlavě, stereotypním myšlení a standardizovaných reakcích, touze mozku nevybočovat ze starých dobře vyjetých kolejí a strachu ze změny. Aby byla zajištěna udržitelnost i kontinuální rozvoj získaných znalostí, doporučuji sérii minim. 3 setkání, s odstupem 3–4 týdnů, malé skupiny do 10 - 12 osob.
Jsem samozřejmě schopna Vám připravit workshop na míru podle Vašich požadavků a potřeb tak, aby měl pro Vaše zaměstnance očekávaný přínos.

Články profesionála

Brutální zabijáci koncentrace a jak se jim vyhnout - 3.7.2024

Jak náš výkon ovlivňují rušiče, zkoumala Londýnská univerzita. Studie ukázala, že skupina A, která pracovala bez vyrušení, splnila úkoly v průměru o… celý článek

Jak konstruktivně přijmout kritiku a využít ji pro svůj profesní růst - 16.4.2024

Kritika – slovo, které v mnohých z nás vzbuzuje nepříjemné pocity. Přestože je to pouze názor druhého člověka, často nás dokáže zasáhnout a vést k… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_full star_half

Zaměření profesionála

 • Manažerské kurzy
 • Komunikační a prezentační dovednosti
 • Personalistika a osobnostní rozvoj

Obory

 • Personalistika a HR
 • Služby
 • Management
 • Vzdělávání a školství

Další profily profesionála

Mgr. Irena Houdková PCC
Kouč

Mgr. Irena Houdková PCC

Jsem obdivovatelka lidského mozku, certifikovaný kouč ICF /PCC/, lektorka soft skills. Pomáhám úspěšným ambiciózním…