info
pprofile-image

Jiří Kula

Aktuálně se věnuje osobnímu růstu a sebereflexi s důrazem na posílení nadhledu a kreativity, zároveň působí jako kouč doma i v zahraničí. Absolvoval studium na VŠE a také na prestižní škole pro top manažery v IMD ve Švýcarsku. Prošel náročným výcvikem na krizový management na prestižní Královské akademii Sandhurst pro britské důstojníky.

Vedle koučování a konzultací působí na pozici Global Restructuring and Business Integration Vice President ve společnosti ESAB Group. Pro tuto skupinu pracoval od poloviny devadesátých let; řídil jednotky mezinárodních firem v Česku, Finsku, Polsku a Itálii a několik let byl zároveň i evropským ředitelem pro divizi svařovacích drátů. 

V letech 2011 – 2014 působil na pozici generálního ředitele společnosti ESAB Indie, která je kótovaná na burze, se zodpovědností za trhy Indie a dalších zemí Jihovýchodní Asie. Jednalo se o tříletou misi krizového manažera, kterou úspěšně zvládl dokončit o rok dříve. Svou kariéru odstartoval v oblasti controllingu a financí, následně přešel do výroby a později pomáhal vstupu zahraničního kapitálu do Česka. 

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a deset ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_full star_empty

Zaměření profesionála

  • Manažerské kurzy
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Personalistika a osobnostní rozvoj