pprofile-image

Mgr. Jitka F.

Poradenská psycholožka, lektorka a koučka ve společnosti 1. VOX a.s.

Jitka Frühbauerová vystudovala obor psychologie na Univerzitě J. A. Komenského. V současnosti poskytuje kurzy firemní i otevřené. Specializuje se především na typologií osobností a dokáže firmám pomoci s hledáním vhodných potencionálních zaměstnanců. Na otevřených kurzech radí, jak pracovat s potenciálem, vlastní myslí a tělem. Dokáže pomoci i v případě soukromých problémů jako je rozvod, nedorozumění mezi dětmi a rodiči.

 

Chcete vidět kompletni profil i tohoto profesionála?

Vámi vybraný profesionál aktuálně nevyužívá placenou prezentaci v Katalogu profesionálů. Proto jeho/její profil není přístupný veřejně, ale pouze pro registrované uživatele projektů společnosti Ivitera.

 

 

Prohlédněte si další profily v Katalogu profesionálů

Ing. Robert Němeček
Lektor

Ing. Robert Němeček

Své dlouholeté zkušenosti z oblasti prodeje, řízení lidí a rozvoje firem dovedu srozumitelně a přínosně pro zákazníky…

Mgr. Petr Růžička
Lektor

Mgr. Petr Růžička

Akreditovaný senior kouč, lektor, konzultant, psychoterapeut, herec a hudební skladatel Od roku 1999 se věnuji…

Mgr. Pavla Pavlíková, PCC
Lektor

Mgr. Pavla Pavlíková, PCC

Inspirativní kouč a lektor ladění manažerského stylu, facilitátorka workshopů, horolezkyně. Vydejte se se mnou na cestu…

Ing. Jan Korbel
Lektor

Ing. Jan Korbel

Profil konzultanta, lektora, certifikovaného facilitátora a kouče Moje poslání• Svým přístupem, znalostmi a dovednostmi…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace