info
pprofile-image

Ludvík Filip

Lektor společnosti Quality Point

Ludvík Filip působí jako lektor, konzultant, poradce a auditor. Zároveň působí jako certifikovaný lektor AIVD. V rámci své letité kariéry si prošel celou řadou pozic napříč firmou od technika, projektanta, manažera jakosti až po generálního ředitele. Je držitelem certifikátu Manažer kvality, manažer EMS a Lead auditor kvality.

Absolvoval SPŠ stavební v Brně a vysokoškolského studia v oborech Manažerská ekonomika a obchod a marketing. Na Vysoké škole finanční a správní (VŠFS) v současnosti také přednáší na témata řízení kvality a řízení podniku a vede bakalářské a diplomové práce z této oblasti.  

Je spoluautorem knihy "(NE)KVALITA aneb pravdivý příběh kvality", v současnosti jediné publikace v oblasti managementu svého druhu na světě.

 

Články profesionála

Průmysl 4.0 a pravidlo 80:20 - skutečně můžeme nekvalifikované přeučit? - 2.11.2018

Pro ty, kteří 80:20 znají, netřeba představovat. Pro ty ostatní je informace, že se jedná o pravidlo, kdy menšina příčin, vynaloženého úsilí, nebo… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_half star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Systémy řízení a ISO
  • Technické kurzy

Obory

  • Stavebnictví a reality
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace