info
pprofile-image

Petr Rozkošný

Lektor ve společnosti ICT Pro s.r.o. Věnuje se kurzům v oblasti prodejních dovedností, vyjednávání, digitálního marketingu.

Petr Rozkošný působí v oblasti obchodu a vyjednávání od roku 2006. Úspěšně se živil osobním prodejem, podařilo se mu také opakovaně vybudovat týmy obchodníků. Do kurzů přenáší své zkušenosti s prodejem po telefonu, osobní komunikací se zákazníkem i vyjednávání s obchodními partnery na nejvyšší úrovni.

Jeho služeb využívají menší i přední české společnosti, zejména z oblasti informačních technologií, maloobchodu a služeb zaměřených na bonitní klientelu. Několikrát se také podílel na zavedení prodeje značek vstupujících na český a slovenský trh.

Zkušenosti se vzděláváním

S předáváním know-how v oblasti prodeje a vyjednávání začal Petr Rozkošný v roce 2008, v době budování prvního prodejního týmu. Kromě toho také vedl krátce call centrum, jehož pracovníkům pomáhal se zvyšováním úspěšnosti navolávání tzv. „studených kontaktů“ a odolnosti proti opakovanému neúspěchu. Petr Rozkošný vyznává „klasické“ prodejní techniky, místo u klávesnice jej najdete spíše s telefonem u ucha, případně na osobní schůzce.

Na svých školeních předává také své zkušenosti s budováním psychické odolnosti. Na vlastní kůži zažil dlouhé měsíce bez jediného obchodu, stejně jako vítězství v žebříčcích nejlepších obchodníků.

Články profesionála

Dokonce i krizová situace nabízí příležitost získat dlouhodobé klienty - 1.6.2020

Petr Rozkošný se coby lektor věnuje primárně oblasti prodejních dovedností, argumentace a vyjednávání. Jeho specializací je zároveň digitální… celý článek

Petr Rozkošný - lektor obchodních dovedností společnosti ICT Pro - 8.10.2019

Chcete prodávat s vyššími maržemi? Chcete mít tým, který táhne za jeden provaz? Díky praktickým cvičením vám i s tímto pomůže Petr Rozkošný, lektor v… celý článek

Základ obchodu je od antického Řecka stejný, mění se tah na branku a tlak na výsledky - 17.9.2019

Petr Rozkošný je lektor obchodních a argumentačních dovedností ve společnosti ICT Pro. Má za sebou řadu let obchodní praxe, během níž se setkával s… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a devět ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Obchod a prodejní dovednosti
  • Personalistika a osobnostní rozvoj

Obory

  • Marketing
  • Prodej a obchod
  • Telekomunikace