info
pprofile-image

PhDr. Tomáš Langer

Certifikovaný lektor a trenér v oblasti andragogiky, lektorských a prezentačních dovedností, školení train the trainers apod., jak na úrovni základní, tak i pokročilé, vč. oborových specializací.

Konzultant firemního vzdělávání, zejm. pro oblast nastavení, analýzy a doporučení pro zlepšení systémů vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, nastavení systému rozvoje interních lektorů, vč. jejich supervize a hodnocení.

Tomáš Langer je absolventem andragogiky a pers. řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy (2017) a sociologie a andragogiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci (2004), Certifikovaného kurzu lektorů vzdělávání dospělých, Certifikovaného kurzu manažerů vzdělávání dospělých a řady dalších vzdělávacích aktivit.

V současnosti je lektorem a konzultantem firemního vzdělávání, lektorem na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, šéfredaktorem časopisu Firemní vzdělávání, expertem Evropské platformy pro vzdělávání dospělých EPALE a účastní se řady dalších projektů.

Je autorizovaným zástupcem AIVD ČR pro zkoušky z profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání podle Národní soustavy kvalifikací.

Lektoruje odborné kurzy, moderuje a přednáší na konferencích a publikuje odborné články v časopisech.

Tematicky se věnuje lektorským kurzům (např. metodika, didaktika, interaktivní metody, moderní technologie vzdělávání), kurzům prezentačních dovedností pro různé cílové skupiny (např. top, střední a liniový management, tiskoví mluvčí) a kurzům v oblasti poradenství pro rozvoj lidských zdrojů.

Články profesionála

Získejte VIP poukázku na workshopy Firemního vzdělávání! - 9.11.2018

Zajímáte se o trendy ve firemním vzdělávání? My také! A proto uvítáme vaše zkušenosti a názory, z nichž připravíme souhrnný článek v e-časopisu… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a devět ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_full star_empty

Zaměření profesionála

  • Manažerské kurzy
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Personalistika a osobnostní rozvoj
  • Školení interních lektorů

Obory

  • Personalistika a HR
  • Vydavatelství, tisk a polygrafie
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace