info
pprofile-image

Andrea Konopásková

Group Team Leader Training, ALEF NULA

V ALEFu pracuje na pozici Head of Training. Je zodpovědná za chod školicího centra nejen v České republice, ale v celé ALEF Group. Pohybuje se na trhu IT již více než 15 let a má zkušenosti z korporace i menších firem.  

Andrea Konopásková o ALEF Training centre:

Od našeho vzniku jsme postupně vyrostli od sítí k datovým centrům, nástrojům informační bezpečnosti nebo digitální kolaborace, vývoje vlastního SW až po dnešní stav, kdy bezmála stovka velice kvalitních konzultantů řeší u největších firem v ČR vize, strategie, podrobný návrh služeb ICT, implementaci procesů i technologií, provozní nebo bezpečnostní správu ICT prostředí. Zvládli jsme rámce enterprise architektury, ITSM a řízení kybernetické bezpečnosti dle ISO nebo zákona o kybernetické bezpečnosti. ALEF Training byl celou dobu u toho. Tím je naše Training centrum unikátní. Naši lektoři jsou tedy odborníci s praxí z reálného světa ICT.”  

ALEF Training poskytuje služby v oblasti vzdělávání na českém trhu již od roku 1995. Od svého počátku je jeho činnost spojena s technologickou společností Cisco Systems. Středisko získalo řadu certifikací a ocenění včetně nejvyššího titulu v oblasti vzdělávání technologií Cisco. V roce 2013 se ALEF Training stal zároveň autorizovaným školicím střediskem pro technologie F5, v roce 2018 získal školicí kontrakt pro AWS. Nabízí vlastní školení na NetApp a stalo se významným školitelem v oblasti kybernetické bezpečnosti. Poskytuje i školení na míru. Pravidelně pořádá vlastní semináře/webináře na různé technologie a oblasti IT. Pro studenty organizuje Cybersecurity inkubátor, ALEF je dlouholetým partnerem Středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti, kterou pořádá organizace AFCEA.

Články profesionála

Klíčoví odborníci v cyber security stále chybí - 11.8.2022

ALEF Training je vzdělávací centrum, které poskytuje technologická školení nejen v Česku, ale v dalších devíti evropských státech. S ředitelkou všech… celý článek

Získejte rozhled v oblasti kybernetické bezpečnosti s ALEF NULA - 5.4.2018

Školicí středisko ALEF Training poskytuje služby v oblasti vzdělávání na českém trhu už od roku 1995. celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a šest ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel vzdělávání

Obory

  • IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
  • Vzdělávání a školství