info
pprofile-image

Norbert Riethof

Ředitel a spoluzakladatel společnosti Coaching Systems

„I jeden sluneční paprsek může prostoupit mnoho tmy." (František z Assisi)

Norbert Riethof má 20letou manažerskou, obchodní, lektorskou a konzultantskou zkušenost. Působí také jako exekutivní kouč pro jednotlivce i týmy.

V roce 2003 se podílel na založení konzultantské společnosti Coaching Systems zaměřené na zvyšování výkonnosti organizace, týmů i jednotlivců. Z pozice ředitele pomohl firmě stát se jedním z lídrů v oblasti tréninků, koučování a HR diagnostiky v České republice a udržet vysoký standard služeb pro klienty.

V rámci konzultační praxe se věnuje především aplikaci komplexních programů zvyšování výkonnosti prostřednictvím kombinace diagnostiky, koučování, tréninku a využití osobnostní typologie MBTI® v prodejní, manažerské a týmové práci a při koučování. Má odkoučováno tisíce hodin s jednotlivci i týmy a získal akreditaci pro kouče a mentory Senior Practitioner od European Mentoring and Coaching Council (EMCC).

Získal také řadu odborných certifikací (například Certificate in Gestalt Coaching od Academy of Executive Coaching v Londýně), v Kanadě absolvoval MBTI® trénink, v USA výcvik pro HR konzultanty Foundation Sales School a v Praze supervizní výcvik pro kouče. Mimo jiné je certifikován pro vedení tréninků leadershipu, koučování, manažerských a prodejních dovedností, sales koučování, prodejního vyjednávání, time managementu, strategického plánování a prezentačních dovedností.

V roce 2011 založil Academy of Coaching Excellence, ve které dodnes lektoruje, působil jako prezident EMCC Czech Republic (European Mentoring and Coaching Council) a je spoluautorem publikací „Jak zefektivnit práci v týmu“ (GRADA 2007) a „Průvodce světem koučování a osobnostní typologie“ (Management Press 2012). Působí také jako psychoterapeut, absolvoval výcvik v logoterapii a existenciální analýze.

Články profesionála

Osobnostní indikátor MBTI® se pro nábor nehodí, je ale skvělým rozvojovým nástrojem - 25.9.2018

Norbert Riethof je ředitelem a spoluzakladatelem společnosti Coaching Systems, která se od svého založení zaměřuje na využití inovativního spojení… celý článek

Máme nejpropracovanější nabídku v oblasti MBTI osobnostní typologie a koučování - 13.9.2018

Norbert Riethof je ředitelem a spoluzakladatelem společnosti Coaching Systems, která se od svého založení zaměřuje na využití inovativního spojení… celý článek

Přijďte na ochutnávku koučovacího výcviku od Coaching Systems - 28.8.2018

Norbert Riethof je ředitelem a spoluzakladatelem společnosti Coaching Systems, která se již více než 15 let věnuje oblasti koučování a rozvoji koučů v… celý článek

Norbert Riethof v HR tv: Jak podpořit vnitřní soulad hodnot manažerů s firemními cíli? - 4.6.2015

PhDr. Norbert Riethof je ředitelem společnosti Coaching Systems s.r.o. Rozhovor vznikl v průběhu XVIII. ročníku výroční konference profesní neziskové… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a pět ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_half star_empty

Zaměření profesionála

  • Konzultant
  • Dodavatel ostatních služeb pro HR
  • Dodavatel vzdělávání

Obory

  • Personalistika a HR
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace