info
pprofile-image

Ing. Petr Pasek

Zakladatel a spolumajitel jazykové školy Slůně - svět jazyků s.r.o.

Zkušený manažer s rozsáhlými zkušenostmi z oblastí vzdělávání, PR, poradenství a investic do začínajících online společností a obchodu. Mluví česky, anglicky a portugalsky. Dlouhodobé zahraniční zkušenosti z USA, VB a Brazílie.

Petr Pasek studoval v České republice, Spojených státech, Velké Británii a Brazílii. V roce 1998 se svou nejlepší kamarádkou Lucií Vlkovou v Ostravě spoluzaložil a doposud vede vlastní jazykovou školu Slůně - svět jazyků, která má v současné době pobočky také v Praze, Plzni a Brně. Dnes je zodpovědný za obchodní strategii a celkový rozvoj firmy.

Působí zároveň jako hodnotitel projektů v rámci Evrospké komise, výkonného orgánu EU, a pohybuje se také na akademické půdě, od roku 2003 na Vysoké škole báňské v Ostravě, kde je součástí akademických zkušebních komisí pro bakalářské a magisterské studium.

V dřívějších letech získal také zkušenosti s vedením vlastní PR agentury zabývající se především online marketingem a spoluvlastnil taktéž první český crowdsourcingový projekt poskytující profesionální design loga, webových stránek a dalších grafických služeb.  Rád díky tomu vyhledává nové způsoby komunikace se stávajícími i potenciálními zákazníky. Baví ho komunikace a vyjednávání.

1. jazyková škola Slůně - svět jazyků:

Jazyková škola zajišťuje vzdělávání v rámci celé České a Slovenské republiky. Specializuje se na kurzy na klíč pro firmy i soukromé osoby (veřejné kurzy) po celé republice. Zaměřuje se zároveň na profesní kurzy anglického jazyka, například oblast práva, medicíny, obchodní angličtiny, IT, bankovnictví, pojišťovnictví či technické angličtiny. Škola má velkou zkušenost s rozsáhlými vzdělávacími projekty, souběžně vedenými v několika desítkách měst v ČR.

V roce 2012 se stala testovacím střediskem společnosti ETS, díky čemuž je oprávněna k organizaci certifikované jazykové zkoušky mezinárodní jazykové zkoušky: TOEIC, WiDAF a TFI na všech pobočkách.

2. zahraniční jazykové pobyty Slůně - svět jazyků:

Zaměřuje se zároveň na jazykové vzdělávání v zahraničí. Od roku 2014 úspěšně vysílá studenty na zahraniční jazykové pobyty: 

- angličtina v Anglii, ve Skotsku a v Irsku, Maltu nebo Nový Zéland,
- němčina v Rakousku nebo Německu,
- francouzština ve Francii,
- španělština ve Španělsku,
- portugalština v Portugalsku a Brazílii,
- ruština v Lotyšsku.

Jazykový kurz v zahraničí můžete využít jako bonus pro nejlepší studenty/kolegy vašich firemních jazykových kurzů, jako motivaci pro jejich další studium jazyka nebo pro studenty/kolegy, kteří nemají z různých důvodů možnost pravidelně kurzy navštěvovat. // Ideální možností je také kombinace kurzu ve vaší firmě s následným výjezdem do zahraničí.

Partnerské školy nabízejí kurzy obecného jazyka ve skupinách (6–15 studentů), individuální, kurzy „šité na míru“, kurzy pro profesní využití (Business English), přípravné kurzy k jazykovým zkouškám nebo kombinované kurzy jazyk+sport (golf, surfing, jezdectví, tanec aj.).

Kurzy začínají vždy v pondělí, minimální délka kurzu je 1 týden (ideální délka pobytu je 2–3 týdny). Kromě samotného jazykového kurzu Slůně zajistí i ubytování v hostitelských rodinách, na studentských kolejích nebo ve sdílených apartmánech (možnost ubytování vždy od soboty/neděle před začátkem kurzu). Na přání zajistí i dopravu, transfer z/na letiště, cestovní pojištění nebo vízový servis.

3. překlady a tlumočení Slůně - svět jazyků:

Samostatné oddělení překladů a tlumočení nabízí komplexní servis v oblasti překladů a tlumočení. Překlady z/do 115 jazyků po celý týden včetně víkendů (dle předchozí domluvy). Také můžete konzultovat korektury či krátké překlady přes Skype v každý pracovní den.

V současné době se nejvíce překládají tyto obory: strojírenství, doprava, inženýrské činnosti, IT – výpočetní technika, velkoobchod, vzdělávání, elektro, chemie, služby, výroba, zdravotnictví, maloobchod, právní služby, věda, poradenství, instalace zařízení, gastro, plasty, kultura, potraviny, odpady a dřevo.

- BĚŽNÉ, ODBORNÉ A PRÁVNÍ PŘEKLADY
- VYSOCE ODBORNÉ PŘEKLADY
- SOUDNĚ OVĚŘENÉ PŘEKLADY
- NOTÁŘSKÉ OVĚŘENÍ
- EXPRESNÍ A VÍKENDOVÉ PŘEKLADY
- KOREKTURA textů
- TLUMOČENÍ V ČR I V ZAHRANIČÍ
- KONFERENČNÍ TECHNIKA
- SLUŽBY PRŮVODCE PRO CIZINCE a doprovod během konferencí.

Články profesionála

Zahraniční jazykový kurz pro zaměstnance: Jak vybírat? - 31.3.2017

Proč zaměstnance vysílat do zahraničí na jazykový pobyt? Vyplatí se firmě taková investice? Komu vůbec takový benefit dopřát? Uvedené otázky… celý článek

Jak Pavel v Brazílii zjistil, že jen umět cizí jazyk nestačí - 24.3.2017

Společně s tím, jak stále více pracovních míst včetně vedoucích pozic obsazují zástupci generace X a brzy i mileniálové, přichází do firem i jejich… celý článek

Hlavně se nebát mluvit - 3.2.2010

Petr Pasek vystudoval management a marketing na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava. Od roku 1996 působil jako učitel angličtiny pro… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a tři ? Součet zapište číslicemi.
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami společnosti Ivitera a.s.

Síla profilu

star_full star_full star_half star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel ostatních služeb pro HR
  • Dodavatel vzdělávání

Obory

  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace