info
pprofile-image

Bc. Radim Janoušek

Zakladatel a ředitel vzdělávací společnosti Bar High s.r.o.

Garant a odpovědná osoba barmanských a baristických kurzů v České republice. Odborník s více jak dvacetiletou praxí v prestižních gastronomických provozech. Věnuje se koučování barů, kaváren, restaurací. Je najímán jako mediální odborný poradce. Působí jako licenční lektor a soutěžní komisař CBA. Dále je autorizovanou osobou profesních kvalifikací.

Je držitelem významných certifikátů a osvědčení v daném oboru.

Barový institut – Bar High je nejdostupnějším vzdělávacím subjektem pro širokou veřejnost a uchazeče o práci, povolání Barmana a Baristy s vynikajícím zázemím vlastního profesionálně vybaveného centra s nejvyšší možnou kvalifikací v oboru a největším výběrem certifikovaných barmanských, baristických kurzů a termínů v ČR.

Naše společnost je na vzdělávacím trhu od svého vzniku 1. 2. 2005 vyhledávána pro svou korektnost, důvěryhodnost, spolehlivost, profesionalitu, kvalitu spojenou s originalitou a zážitkovou pedagogiku v nápojové gastronomii Barmanů a Baristů.

Články profesionála

Staňte se mistrem mezi barmany či baristy - 23.2.2015

Říkáte, že barmanství a baristika je umění, dá se mu pak ale vůbec naučit? Samozřejmě, že dá. Všichni velcí umělci a osobnosti napříč lidským konáním… celý článek

Koktejlové vzdělání jako zážitek - 1.10.2010

Bc. Radim Janoušek vystudoval hotelovou školu a vysokou školu ekonomickou. Před založením soukromého pražského barového institutu Bar High pracoval v … celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a deset ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_half star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel vzdělávání

Obory

  • Gastronomie a pohostinství
  • Vzdělávání a školství