pprofile-image

PhDr. Bohumír F.

Absolvent FF MU v Brně je spolumajitelem vzdělávací agentury SEMIS spol. s r.o., lektorem a metodikem. Zabývá se vzděláváním lektorů a trenérů, problematikou e-learningu a nových médií ve vzdělávání. Od roku 2001 odpovídá za přípravu programů všech ročníků konference E-learning forum. Je autorem řady vzdělávacích projektů, například v rámci OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost metodicky řídil projekt ICT v DPV a nové role lektora. Své zkušenosti předává studentům andragogiky na UJAK Praha. 

 

Chcete vidět kompletni profil i tohoto profesionála?

Vámi vybraný profesionál aktuálně nevyužívá placenou prezentaci v Katalogu profesionálů. Proto jeho/její profil není přístupný veřejně, ale pouze pro registrované uživatele projektů společnosti Ivitera.

 

 

Prohlédněte si další profily v Katalogu profesionálů

Stanislava Vávrová
Lektor

Stanislava Vávrová

Lektorka, konzultantka a terapeutka Jsem lektorkou, konzultantkou a koučkou měkkých dovedností s pedagogickým vzděláním…

Ing. Zuzana Hekelová
Lektor

Ing. Zuzana Hekelová

Lektorka, konzultantka a autorka řady odborných publikací „Věci se dějí tak, jak mají, a to za všech okolností.“…

Michal Kankrlík
Lektor

Michal Kankrlík

Konzultant pro oblast prodeje s využitím internetových technologií - Ivitera Consulting Konzultant Ivitera Consulting a…

Ing. Jaroslav Halík, , MBA, PhD.
Lektor

Ing. Jaroslav Halík, , MBA, PhD.

Lektor MBA studia na Prague International Business School - PIBS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace