Vytvořte si svůj profil v Katalogu profesionálů a dejte lidem důvod vás hledat

Vytvořte si nyní prezentační profil v Katalogu profesionálů nebo nám zadejte svůj e-mail, budeme vás sami kontaktovat.

Jste HR manažer či specialista, lektor, konzultant, kouč, recruiter nebo jiný reprezentant dodavatele do oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů? Katalog je zde právě pro vás, vaše klienty a potenciální zaměstnavatele.

Klienti a zaměstnavatelé hledají důkazy o kvalitě vámi nabízených služeb. Prezentujte své schopnosti a dovednosti prostřednictvím Katalogu profesionálů.

Klienti a zaměstnavatelé vás hledají v Katalogu profesionálů

Prezentujte své schopnosti a dovednosti prostřednictvím Katalogu profesionálů. Jste HR manažer či specialista, lektor, konzultant, kouč, recruiter nebo jiný reprezentant dodavatele do oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů? Katalog je zde právě pro vás!

Profil za vás pracuje, i když spíte

Díky osobnímu profilu můžete získat zajímavou nabídku práce, zakázku nebo pozvánku do výběrového řízení. Svůj profil si zvýrazněte pomocí obrázků, článků či videa, které ve spolupráci s vámi rádi připravíme. Profil lze kdykoliv upravit a navíc prezentovat ve více jazycích. Aktualizaci můžete provést rovněž pomocí sítě LinkedIn, která je díky unikátní technologii propojena přímo s katalogem HR profesionálů.

Vaše prezentace v Katalogu profesionálů

Katalog profesionálů pomáhá především zákazníkům z řad HR manažerů a specialistů zorientovat se v nabídce trhu lektorů, koučů, recruiterů a ostatních individuálních dodavatelů služeb do oblasti lidských zdrojů s možností cíleně oslovit vybrané dodavatele.

Prezentační profily v Katalogu profesionálů jsou rozděleny na dva základní typy – část dodavatelskou, která je zpoplatněna, a část odběratelskou, která je zdarma.

Odběratelé (nejčastěji HR manažeři, specialisté a další profesionálové) se sami prezentují zdarma. Výměnou za zveřejnění svého profilu získávají od provozovatele - společnosti Ivitera řadu výhod.

Dodavatelé (kouči, lektoři, trenéři, poradci atd.) si za prezentaci v katalogu profesionálů platí s tím, že mají mnoho možností, jak svůj profil nastavit a upravit tak, aby co nejlépe umožnil koncovému zákazníkovi zorientovat se v nabídce jejich služeb.

Jak vytvořit kvalitní dodavatelský profil

Prezentační profil v katalogu profesionálů slouží především novým a potenciálním zájemcům o vaše služby. Profil vytváříte buď samostatně, nebo v koordinaci s příslušným obchodníkem či pracovníkem zákaznické podpory společnosti Ivitera.

Nabídka a možnosti prezentačního profilu se řídí platným ceníkem, v němž najdete detailní popis všech možností zvýraznění svého profilu.

Po vytvoření je profil kategorizován v koordinaci s vámi a příslušným pracovníkem zákaznického centra či obchodníkem, kteří vám detailně vysvětlí veškeré možnosti a doporučí vhodnou formu prezentace.

Katalog profesionálů


„Investuji do své prezentace v Katalogu profesionálů a na HR News. Chci ukázat, co mohu pro ostatní jako profesionál udělat.“

Ing. Zdeněk Mahler, majitel společnosti EDUCATIO MAHLER,
projektant, hlavní trenér, kouč a konzultant

 

Vytvořit profil

Vaše dotazy rádi zodpovíme na info@katalog-profesionalu.cz a tel. +420 731 169 890.

Doporučujeme vám předem konzultovat vytváření profilu s příslušným klientským pracovníkem společnosti Ivitera nebo s helpdeskem. Těšíme se na spolupráci!

Stáhněte si tyto informace ve formátu pdf.

Hodnocení síly vašeho profilu pomocí hvězdiček

Katalog profesionálů obsahuje veřejně viditelný systém hodnocení síly profilu koučů, lektorů, recruiterů a ostatních dodavatelů pomocí 0-5 hvězdiček. Toto hodnocení nemá vliv na pořadí výpisu vašeho profilu, ale stávající i noví zákazníci je většinou ihned uvidí.

Síla profilu je velmi důležitá pro vaše potenciální klienty, neboť jim dává jasně najevo, že jste dodali řadu důkazů o své kvalifikaci, reference a zároveň jste vytvořili unikátní obsah podpořený případně článkem či videem, osobní prezentací a detailní nabídkou služeb.

Silný tj. kvalitně připravený profil podpořený dalším unikátním a relevantním obsahem je zároveň nejlepším důvodem pro vyhledávače, aby pozitivně hodnotily relevanci a kvalitu vašeho profilu.

Můžete získat maximální počet 5 hvězdiček za základě deseti níže uvedených parametrů. Splněním každého z parametrů si tak navyšujete sílu svého profilu o polovinu hvězdičky.

Deset parametrů hodnocení síly prezentačního profilu

1. Unikátní profil star_half
Profil je unikátní, vytvořený přímo za účelem vaší prezentace v Katalogu profesionálů. Jinými slovy není identický jako u jiného zdroje na internetu a je dostatečně odlišný od ostatních vašich profilů například na webových stránkách či jiných katalozích.

2. Aktivní profil star_half
V rámci profilu jste si objednali nebo již dodali vlastní článek či video s bližším popisem svých služeb. Pro potenciálního klienta to znamená, že jste aktivní a schopni o sobě poskytnout více informací.

3. Bonus za další prezentaci star_half
Kromě Katalogu profesionálů se prezentujete i jinde na portálech společnosti Ivitera (např. EduCity, HR News, Management News, Sales News, Meetings, JobCity atd.) a dodáváte nám aktuální obsah.

4. Bonus za věrnost star_half
Jste klientem společnosti Ivitera déle než jeden rok či již alespoň dva roky jste se u nás prezentovali v minulosti (nemusí jít jen o Katalog profesionálů, počítá se i inzerce na EduCity či jinde). Protože vás lépe známe, dokážeme o vás poskytnout potenciálnímu klientovi více informací a referencí.

5. Bonus za dlouhodobou spolupráci či TOP star_half
Pokud s námi spolupracujete alespoň 3 roky nebo alespoň 1 rok využíváte prezentaci v TOP sekcích portálů EduCity či HR News, Management News nebo Sales News.

6. Bonus za reference star_half
Dodáte nám alespoň 5 ověřitelných referencí s kontaktem na hodnotitele, které můžeme veřejně zobrazovat či zaslat potenciálnímu zájemci o vaše služby většinou v rámci poptávek klientů.

7. Bonus za odkazy star_half
Umístíte do svého profilu v Katalogu profesionálů odkaz na své webové stránky. Zároveň vložíte na své webové stránky či veřejný profil na sociální síti aktivní odkaz na svůj profil v Katalogu profesionálů a ponecháte je po celou dobu prezentace v katalogu. Odkazy umožňují potenciálním zákazníkům dozvědět se o vás více a zároveň návštěvníkům vašich osobních stránek či profilu na sociální síti poskytnou informaci o Katalogu profesionálů.

8. Bonus za certifikaci star_half
Poskytnete nám platnou certifikací či jiný, nezávislým hodnocením vytvořený důkaz kvality vaší práce nebo jinak získanou a ověřenou kvalifikaci v oblasti nabízených služeb.

9. Bonus za tištěnou prezentaci star_half
V posledních 12 měsících jste využili prezentaci (profilovou či reklamní) v tištěném Katalogu vzdělávacích a poradenských služeb EduCity či Meetings vydávaném společností Ivitera.

10. Bonus za vstup na HR tv star_half
Zrealizovali jste či máte závazně objednaný vstup (rozhovor, vystoupení, prezentaci atd.) na HR tv.