info
pprofile-image

Ivana Watson

Business a Leadership konzultantka, lektorka programu MBA in Executive Leadership na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské - TU Ostrava

Ivana Watson má více než dvacet let zkušeností oblasti HR managementu získaných z řady mezinárodních společností v Evropě i na africkém kontinentu. Působila například ve společnostech Tetra Pak, Toyota, Rockwell Automation nebo Abbott Laboratories. 

V současné době se věnuje zejména konzultantské činnosti pro management na mezinárodní úrovni. Je akreditovanou mediátorkou pro řešení sporů se specializací na Alternative Dispute Resolution v byznysu a zároveň zkušenou facilitátorkou pomáhající společnostem při efektivním vedení pracovních setkání. 

Založila také známou profesní organizaci People Management Forum. 

Své znalosti předává studentům coby lektorka programu MBA in Executive Leadership na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské v Ostravě.

Sama získala Master Degree v oboru Strategic Human Resource Management na univerzitě Sheffiled Hallam ve Velké Británii a absolvovala řadu kurzů v oblasti řízení a podnikání. Je certifikovaná v psychometrických testech Predictive Index, Thomas International a Prism.

 

Články profesionála

Čeští manažeři používají selský rozum, v mezinárodních týmech své myšlenky ale neumí prosadit - 18.8.2020

Ivana Watson je odbornicí na oblast řízení lidských zdrojů. V průběhu své dvacetileté praxe v oblasti HR managementu působila v řadě národních i… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a šest ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Manažerské kurzy
  • Personalistika a osobnostní rozvoj

Obory

  • Personalistika a HR
  • Vzdělávání a školství