pprofile-image

Ing. Jan Z.

Solution Architect ve společnosti Galeos a.s.

Jan Záruba má více než 10 let zkušeností s technologiemi. Většinu své profesní praxe strávil konzultační činností, včetně mentoringu, školení a prezentování. Se zákazníky pracuje primárně v tzv. mission critical systémech v různých oblastech. Díky svým zkušenostem měl možnost zapojit se do celé řady projektů zaměřených na Service Oriented Architecture (SOA) - od návrhu, vývoje, uvedení do provozu, monitorování a podpory.

 

Chcete vidět kompletni profil i tohoto profesionála?

Vámi vybraný profesionál aktuálně nevyužívá placenou prezentaci v Katalogu profesionálů. Proto jeho/její profil není přístupný veřejně, ale pouze pro registrované uživatele projektů společnosti Ivitera.

 

 

Prohlédněte si další profily v Katalogu profesionálů

Jan Kudláček
Lektor

Jan Kudláček

Honza se zabývá komerční tvorbou webů již od střední školy. Cenné zkušenosti nasbíral při práci na online řešení…

Ing. Pavel Pešout
Lektor

Ing. Pavel Pešout

Je nadšený lektor balíku MS Office (Word, Excel, PowerPoint) a zvídavý fotograf. Spoušť svého prvního fotoaparátu stiskl…

Tomáš Marek
Lektor

Tomáš Marek

Lektor a konzultant zvyšování kvality a efektivnosti procesů

Mgr. Magdaléna Homolková
Lektor

Mgr. Magdaléna Homolková

Ať už jsem v roli lektora, konzultanta nebo kouče, vždy pomáhám manažerům a jejich týmům posílit manažerské či prodejní…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace