info
pprofile-image

Jiří Snopek

Jirka je odborník na open source a své znalosti předává u našich kurzů Linux, ansible, kontejnerizace, openshift, kubernetes, argoCD a grafana.

Jirkova vášeň pro předávání zkušeností a znalostí vede k dokonale vypracovaným kurzům a školením. Své pedagogické schopnosti zlepšuje u zahraničních lektorů. Pro své kurzy využívá moderní technologie, nové přístupy, vizualizace, laby. 

Jiří vede tým zaměřený na vývoj i provoz webových a mobilních aplikací. Je správcem systému Linux a architektem infrastruktury v oblasti informačních technologií a bankovnictví. Zkušený v automatizaci, optimalizaci, architektuře infrastruktury a designu aplikací.

Držitel certifikací: Red Hat Certified Trainer of the Year (2019) EMEA - DevOps, Red Hat Certified Specialist in Hybrid Cloud Management, Red Hat Certified Architect Level III, Red Hat Certified Specialist in OpenShift Application Development

Články profesionála

Automatizace a modernizace IT přináší nové požadavky na stávající role - 17.5.2021

Jiří Snopek se v IT pohybuje již 18 let. Za tu dobu vybudoval rozsáhlou síťovou infrastrukturu, realizoval přechod z komerčních Unixů na Linux v … celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_full star_empty

Zaměření profesionála

  • Počítačové a IT kurzy