info
pprofile-image

Mgr. Martin Kopecký, Ph.D.

Martin Kopecký je Managing Partnerem ve společnosti BD Advisory, s více než 20 letou expertízou na Comp&Ben leadership pozicích v mezinárodních společnostech. V rámci fungování společnosti realizoval stovky Comp&Ben projektů v ČR i na globální úrovni a je držitelem vůbec prvního Ph.D. titulu v oblasti odměňování v Evropě. M. Kopecký také působí jako lektor vlastního MBA programu na Vysoké škole ekonomické v Praze. LinkedIn profil


Martin Kopecký řídí globálně úspěšnou poradenskou firmu BD Advisory, která vytváří inovativní Comp&Ben řešení v rámci celosvětových projektů s řadou významných klientů.

Nový koncept consultingu BDA je zaměřen na efektivní a dlouhodobé řízení mzdových nákladů v souladu s business strategií klienta. Nadto dochází k identifikaci souvislostí, které nejsou ve firmách zatím řešeny.


Významní klienti:

Vzdělávací kurzy 

M. Kopecký je autorem programů exekutivního vzdělávání pro HR profesionály, Comp&Ben manažery a Business partnery. které dosud absolvovalo přes 800 HR profesionálů a liniových manažerů ve více než 20 zemích Evropy. 

Kurz přednáší dvojice Martin Kopecký a Tomáš Jurčík, Comp&Ben experti a managing partneři BDA.


Comp&Ben Akademie


Praktický Comp&Ben

Spolupráce s univerzitami

BDA úzce spolupracuje s akademickým světem, kde a businessu propojuje v úzké spolupráci s Podnikohospodářskou fakultou, (VŠE), držitele prestižní akreditace EQUIS, jejíž je BDA generálním partnerem. Na této fakultě pak mimo edukace studentů MBA a Honors Academie vyučuje vlastní magisterský předmět.

Kromě veřejných kurzů exekutivního vzdělávání BDA poskytuje jednotlivá či komplexní řešení, která lze upravit dle individuálních potřeb klienta.

 

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Manažerské kurzy

Obory

  • Personalistika a HR