info
pprofile-image

Simona Trávníčková

Specialistka na aplikovanou improvizaci a zážitkovou pedagogiku, lektorka a koučka AKADEMIE Libchavy

Po vystudování Právnické fakulty v Brně se šest let věnovala vyučování odborných předmětů v oboru mezinárodního práva soukromého a procesního. Řadu let také školila právníky a lektorovala kurzy pro advokátní koncipienty v rámci České advokátní komory. 

Její profesní cesta se však postupně ubírala jiným směrem a díky, neboť ji lákala možnost dávat lidem otevřený prostor pro objevování sama sebe, pracovat s vlastními svými strachy z vystupování a vnitřním kritikem. Velmi mě zajímá téma práce s chybou a potenciálem jejího využití pro spokojený život člověka.

Zkušenosti z oblasti rozvoje osobnostních dovedností a práce se skupinou i jednotlivci nasbírala například ve společnosti Outward Bound – Česká cesta, která se zabývá rozvojem lidí a outdoorovými tréninky, a také v Prázdninové škole Lipnice, z. s., kde od roku 2009 mimo jiné vede a organizuje zážitkové kurzy zaměřené na seberozvoj skrze klasickou lipnickou metodu zážitkové pedagogiky.

V současné době se jako lektorka AKADEMIE Libchavy věnuje technikám seberozvoje a aplikaci technik improvizace do profesního a osobnostního života. Jak sama říká, nesnaží se z lidí tvořit herce, ale uvolnit jejich kreativní potenciál a posílit jejich sebevědomí.

 

Články profesionála

Nedostatek otevřenosti, upřímnosti a transparentních vztahů je příčinou až 80 % problémů na pracovišti - 20.5.2019

Raymond van Driel je mezinárodním facilitátorem a odborníkem v oblasti vedení lidí, spolupráce a inovačního myšlení. Vede tréninky trenérů a lektorů… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_half star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Manažerské kurzy
  • Komunikační a prezentační dovednosti

Obory

  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace