pprofile-image

Martin Drábek

Projektový manažer, ASSIST spol. s r.o.

ASSIST spol. s r. o. je česká společnost založená roku 1992 a od svého počátku je obchodním partnerem IBM v oblasti středních obchodních počítačových systémů IBM Power Systems (AS/400, eServer iSeries, System i).

V současné době jsou hlavními pilíři obchodní činnosti společnosti ASSIST spol. s r. o. softwarové služby pro platformy IBM Power Systems, IBM z Systems, Business Intelligence, Java a rovněž cloudové platformy, zejména Salesforce. Tyto služby zahrnují outsourcing týmu a jednotlivých specialistů, vývoj a úpravy softwaru a další. Nedílnou součástí aktivit firmy je také vzdělávání, ať už v podobě kurzů pro uživatele IT systémů, projektu Akademie ASSIST nebo zkoušky profesní kvalifikace dle NSK. Mezi klíčové zákazníky firmy patří významné společnosti z oblasti automobilového průmyslu, bankovnictví, pojišťovnictví či průmyslu.

Martin Drábek se v rámci české firmy ASSIST spol. s r.o. podílí na projektech vývojového týmu, který vytváří aplikace a řešení pro automotive společnost Renault. 

Články profesionála

Baví vás technologie, automotive a chcete se rychle rozvíjet? Přidejte se do našeho vývojového týmu - 26.11.2018

Podílejte se na zajímavých IT projektech realizovaných pro automotive společnost Renault. Přidejte se do vývojového týmu české firmy ASSIST spol. s r.… celý článek

Zajímavé projekty i vzdělávání na míru - vývojáři u nás mají široký prostor k rozvoji - 19.11.2018

Martin Drábek je projektovým manažerem ve společnosti ASSIST spol. s r.o. Ve videorozhovoru představuje prostředí společnosti a vývojový tým, který… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontaktovat profesionála můžete pouze v případě, pokud jste registrovaným uživatelem Katalogu profesionálů.
Jste-li registrován(a), přihlašte se prosím na této stránce. Zde se můžete zdarma zaregistrovat.
Dotazy směřujte prosím na helpline Katalogu Profesionálů.