info
pprofile-image

Barbora Stejskalová

Zakladatelka a konzultantka personálně-poradenské společnosti Human Garden

Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů na vrcholových manažerských pozicích. V roce 2012 založila vlastní personálně-poradenskou společnost Human Garden a sama se jako konzultantka a interim HR manažerka aktivně podílí na nastavování personálních procesů ve firmách klientů.

Barbora Stejskalová se téměř celý svůj profesní život věnuje oblasti řízení lidských zdrojů. Po dvouleté praxi v obchodu ve společnosti Johnson & Johnson se od roku 1999 začala věnovat samotné oblasti HR a získala bohaté zkušenosti z firem zejména ze sektorů bankovnictví, telekomunikací, zdravotnictví a dalších. 

Mezi lety 1999 až 2003 působila jako seniorní HR manažerka ve společnosti GE Capital v České republice a dočasně také v Irsku. Následně nastoupila do společnosti T-mobile jako Executive Vice President Human Recources, kde působila devět let a vedla personální agendu nejprve pro slovenské a později pro české zastoupení.

Žila a pracovala ve Velké Británii, Irsku, Slovensku a v roce 2012 založila v Čechách vlastní personálně-poradenskou společnost Human Garden, která pomáhá dalším společnostem ve zdravém růstu. 

Aktivně působí jako konzultantka, mentorka, Interim HR Director (např. Fortuna, RICOH), certifikovaná koučka a NLP Master Coach. Zaměřuje se především na tvorbu HR strategií, management změn, krizový management, organizační vývoj, digitální HR a HR marketing. 

Barbora je také pravidelným řečníkem na konferencích, založila Slovak HR Open Forum, je mentorkou mentoringového programu Odyssey a získala řadu ocenění včetně vlastního titulu "HR Person of the Year" (2009) udělovaného společností Sodexo. 

Vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. V letech 1999 až 2002 studovala Nottingham  Trent University, kde získala titul MBA.

Má dvě děti a k jejím zájmům patří zahrada, lyžování, kolo, turistika a golf.

Články profesionála

Barbora Stejskalová v HR tv: Jak by měla vypadat zdravá firma? - 5.4.2017

Barbora Stejskalová má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů na vrcholových manažerských pozicích. V roce 2012 založila… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami společnosti Ivitera a.s.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • HR konzultant
  • Konzultant
  • Interim manager
  • Dodavatel poradenských služeb
  • Dodavatel vzdělávání

Obory

  • Personalistika a HR
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace