info
pprofile-image

Ing. Jana Abdallová, MBA

Ředitelka a proděkanka Prague International Business School (PIBS)

Jana Abdallová působí na Prague International Business School (Pražská mezinárodní manažerská škola) od roku 1993. Je absolventkou  Vysoké škole ekonomické v Praze a MBA studia na MMU. 

Pražská mezinárodní manažerská škola (PIBS) vznikla v rámci programu TEMPUS při VŠE v roce 1991. Za svou dosavadní existenci poskytla v kurzech Master of Business Administration (MBA) nejvyšší manažerské vzdělání více než 1400 absolventům. Vychovala úspěšné manažery, kteří zastávají nejvyšší manažerské funkce a pravidelně se umisťují na předních příčkách prestižní soutěže Manažer roku. PIBS je jednou z nejdéle působících MBA škol na českém trhu s největším počtem absolventů MBA studia. 

Cílem školy  je především poskytovat ucelené manažerské vzdělávání. Poskytnout studentům potřebné znalosti a dovednosti k transformaci strategických cílů do výkonnostních úkolů, k stanovení pravidel řízení nákladů a ziskovosti produktů, k vyhodnocování efektivnosti podnikových procesů a činností a přitom zlepšovat finanční zdraví podniku.

Pod vedením zkušených lektorů posluchači získají dostatek vědomostí k výběru adekvátních controllingových nástrojů a na základě případových studií si osvojí jak je účinně implementovat do řízení firmy, aby mohli diagnostikovat silné a slabé stránky podniku, korigovat současný stav a především využít potenciál podniku.

V pojetí MBA kurzu je managament chápán jako jeden z klíčových společenskovědních oborů nezbytných pro úspěšné zvládnutí vnitřní a vnější  podnikatelské činnosti organizací. Jeho posláním je zabezpečit "přežití" a prosperitu organizací v dnešním období ostré, až někdy chaotické dynamiky konkurenčního prostředí v  podmínkách znalostní společnosti.

Články profesionála

Jana Abdallová v Management tv: Naším cílem je poskytovat ucelené manažerské vzdělávání - 23.11.2017

Jana Abdallová působí na Prague International Business School (Pražská mezinárodní manažerská škola) od roku 1993. Je absolventkou Vysoké škole… celý článek

MBA studium má rozvíjet globální manažery - 21.6.2017

Je MBA studium stále ještě v kurzu? Ano, rozhodně. Z mého pohledu studium MBA znovu nabývá na důležitosti. Většina společností je dnes orientována… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a osm ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel ostatních služeb pro HR
  • Dodavatel benefitů
  • Dodavatel vzdělávání
  • Dodavatel v oblasti interní komunikace
  • Pracovník v oblasti školství a vzdělávání

Obory

  • Ekonomika a podnikové finance
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace