info
pprofile-image

Jana Mašková

Být tady a teď a užít si každý okamžik“

Jsem jednatelka a majitelka Agentury Salvia, české personálně-vzdělávací poradenské společnosti, která svým klientům nabízí kompletní služby a péči v oblasti HR a osobního rozvoje. Věnuji se nejen oblasti lidských zdrojů, ve které mám již 15 let zkušeností, ale také lektorování, terapeutickým sezením, sportovnímu trénovánípořádání firemních akcí / teambuildingů

 

Věřím, že každý z nás má v sobě velký potenciál a přínos pro sebe i společnost. Jen je potřeba si najít svůj smysl života a svou cestu, kterou pak jít. V dnešní době – kdy technologie jdou stále kupředu, na jedince jsou kladeny vyšší nároky a kdy jsou lidé často „svázání“ různými strachy a obavami (ze selhání, neúspěchu, finanční nouze, závazků, konkurence, z názoru lidí z okolí). To však nemusí být snadné rozpoznat nebo se odhodlat ke změně. 

Já jsem si našla svůj smysl života a potenciál v práci s lidmi – jako jejich „průvodce“, kdy jim pomáhám si uvědomovat, co opravdu ve svém životě chtějí a jak toho mohou dosáhnout. A to jak ve svém soukromém tak pracovním životě.

Agentura Salvia, kterou jsem založila v roce 2010, je tvořena týmem lidí s pozitivním přístupem k životu. Salvia v překladu znamená označení pro mudrce, moudrost nebo také léčivou hojivou bylinu Šalvěj, a to přesně vystihuje náš záměr. Jako léčivá Šalvěj pomáháme našim klientům pomocí sebepoznání, sebeuvědomování a seberozvoje získat a stabilizovat svou životní rovnováhu, zdraví a energii a následně prostřednictvím koučování, terapií, kariérního poradenství, rozvojových i odborných kurzů rozšiřujeme a zdokonalujeme jejich znalosti a dovednosti.

Zaměřujeme se především na:

 • personalistiku – nábor zaměstnanců do firem a jejich rozvoj, AC/DC
 • suplování HR oddělení v malých firmách
 • osobní rozvoj, kariérní poradenství, koučink, terapie
 • vzdělávání dospělých – firem i jednotlivců
 • organizování firemních akcí a teambuildingů
 • zajišťování dobrovolníků pro aktivity klubu NCF

 

Věříme v otevřenost a férové jednání – zároveň však v důvěru a diskrétnost

Naše kurzy upravujeme nejen na přání klienta, ale i v reálném čase podle potřeb samotných účastníků. Před každým kurzem je proveden průzkum požadavků/potřeb a na jeho základě naši odborní lektoři přizpůsobují průběh celého semináře. Tento konspekt využíváme u všech našich klientů, o čemž svědčí i naše reference

Naše kurzy a semináře pořádáme především formou “rozvoj zážitkem“, což je interaktivní ztvárnění modelových situací, her a studií, která účastníkům skrze praktickou zkušenost přiblíží teoretické základy problému. Tím upevníme kořeny zásad, jak se s nenadálými problémy vypořádat, aby je klient uměl využít i po mnoha letech. Zaměřujeme se především na:

 • Osobní rozvoj (základy meditací, zlepšování koncentrace, paměti a tvořivosti, životní rovnováha a pozitivní myšlení, schopnost prosadit se, sebemotivace, jak předcházet vyhoření, emoční inteligence, vztahové záležitosti, jak pracovat/hospodařit se svou energií…)
 • Komunikační dovednosti (verbální a nonverbální komunikace, asertivní komunikace, argumentace, vyjednávání, odhalování a zvládání manipulace)
 • Řešení konfliktů (jednání nepodporující konflikty, jak řešit konfliktní situace, schopnost prosadit se v konfliktní situaci a být sám sebou)
 • Práci s časem a jeho rozvržení (jak si plánovat čas, life balanced, jak měnit své nastavení a stereotypy)
 • Rozvoj manažerských kompetencí (budování přirozené autority, situační styly vedení, delegování práce a zpětná vazba, motivace týmu i jednotlivců a jejich hodnocení, týmová spolupráce, efektivní vedení porad a pracovních setkání, koučování a řízení týmu, základy projektového řízení, zvládání konfliktů v týmu).

 

Články

Změnu musíte chtít sami, jinak kurzy nemají efekt 

Skutečné sebe-vědomí, umění vedení lidí a spolupráce

 

Kontakt

Jana Mašková
Tel.: 724 380 555
info@agenturasalvia.cz
http://www.agenturasalvia.cz
Aktuální kurzy

Články profesionála

Změnu musíte chtít sami, jinak kurzy nemají efekt - 9.3.2015

Co aktuálně nejvíce zajímá nebo trápí personalisty? V oblasti náboru se stále častěji setkáváme s tím, že na trhu chybí kvalitní dostupní kandidáti.… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

 • HR konzultant
 • Konzultant
 • Poradce
 • Dodavatel vzdělávání

Obory

 • Personalistika a HR
 • Management
 • Vzdělávání a školství