info
pprofile-image

Ing. Luboš Harant

Obchodní ředitel, Weldmisters International

Luboš Harant má více než 12 let zkušeností v oblasti management a obchodu. Více než 6 let působil jako obchodní a projektový ředitel společnosti IVITERA, která je provozovatelem v současnosti největšího serveru s nabídkou vzdělávání na českém trhu EduCity (www.educity.cz).

Následně působil jako ředitel pobočky nadnárodní personální a poradenské společnosti ManpowerGroup či jako Interim Sales Director v konzultační společnosti FIMADA GROUP.

Aktuálně se věnuje konzultanční a obchodní činnosti ve společnosti Weldmisters International, která se specializuje na personální poradenství, recruiting a outsourcing služeb a poskytuje také služby personálního marketingu - od poradenství, inzerce, preselekce, pohovorování, testování až po nábor pracovníků.

Luboš Harant má bohaté zkušenosti v oblasti vedení lidí, nastavování a realizací strategií zvyšujících výkon společnosti a rozsáhlou obchodní praxi v oblasti IT projektů, softwaru, reklamy, personálních služeb, poradenství a nastavení systému prodeje.

Články profesionála

Nedaří se vám nabírat vhodné kandidáty na IT, účetní a finanční pozice? - 14.2.2019

Luboš Harant je obchodním ředitelem společnosti Weldmisters International, která se zaměřuje na vyhledávání kandidátů v oblasti IT, účetní a finanční… celý článek

Pokud český trh hledá dělnické a IT profese, musí se podívat i do zahraničí - 7.2.2019

Společnost Weldmisters International se specializuje na personální poradenství, recruiting a outsourcing služeb. Poskytuje také služby personálního… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a tři ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel ostatních služeb pro HR
  • Dodavatel poradenských služeb
  • Dodavatel v oblasti náboru

Obory

  • Personalistika a HR