info
pprofile-image

Jitka Ševčíková

Lektorka emoční inteligence a redukce stresu, práce v hladině alfa

Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče.

Mezi její prestižní klienty patří firmy: Senát, Europarlament, Minitsterstvo zahraničních věcí SK, Festool, Arcelor Mittal, Bayer, Seznam, GE Money bank, Hewlett Packard, Ogilvy Action, Partners, Strabag, Eurovia, Cetelem, Enteria,  Excalibur City, VUT Brno, Policie ČR, ŠKODA a další. 

V roce 2010 byla v soutěži časopisu Cosmopolitan zvolena První českou prezidentkou. Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR.

Současně působila v občanském sdružení Dlouhá cesta, zabývajícím se pomocí rodinám po smrti dítěte. Je autorkou celorepublikového  filantropického projektu Barevný anděl. Aktivně pomáhá charitativní činností, budováním koncepcí firemní filantropie a pořádáním benefičních akcí.

Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční inteligence, redukce stresu, komunikačních dovedností, kontramanipulace, time managementu a práci v hladině alfa (snížené mozkové frekvenci). V ČR koordinuje vzdělávací platformu Brillant Brain, je i součástí projektů Moudré podnikání žen a Lektorský kruh.

Spolupracuje s Českou televizí­, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých  školách, kongresech a konferencích, publikuje v odborných i společenských médiích a na webu Psychologie.cz. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Filipí­nách  a na Mallorce.

Mentoruje a podporuje několik filantropických  projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C-Press 2015). V současné době připravuje další knihu pro nakladatelství Grada Publishing. V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu "Ostara" za celospolečenský přínos.

Články profesionála

Naučte svůj mozek kreativně pracovat i odpočívat v hladině alfa - 29.11.2017

Naše hlava je jeden velký počítač: mozek jako lidský orgán je složitý hardware a lidská mysl pomyslný software. Panuje názor, že člověk využívá asi… celý článek

10 + 1 rad, jak se vyrovnat se stresem - 15.11.2017

Rady, jak lépe zvládat stres nejen na pracovišti, připravila lektorka emoční inteligence Jitka Ševčíková. celý článek

Chcete být skvělým pracovním parťákem? Stačí dodržovat deset zásad - 31.10.2017

Měníte místo a chcete na nové kolegy udělat ten nejlepší dojem? Nebo jste naopak v jedné firmě už řadu let a pracovní vztahy trochu skřípou? Rady, jak… celý článek

Jitka Ševčíková v HR tv: Jak měnit naučené vzorce chování zaměstnanců ve firmách - 11.9.2017

Jitka Ševčíková patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR a současně… celý článek

Profil Jitky Ševčíkové - lektorky emoční inteligence a redukce stresu ve společnosti Brillant Brain - 6.9.2017

Jitka Ševčíková patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče. Devět let pracovala ve špičkové IT společnosti v oblasti marketingu a PR a současně… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a tři ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

 • Manažerské kurzy
 • Komunikační a prezentační dovednosti
 • Obchod a prodejní dovednosti
 • Personalistika a osobnostní rozvoj
 • Marketingové kurzy
 • Školení interních lektorů

Obory

 • Marketing
 • Personalistika a HR
 • Management
 • Vzdělávání a školství
 • Zákaznický servis

Další profily profesionála

Jitka Ševčíková
Kouč

Jitka Ševčíková

koučka, mentorka a lektorka emoční inteligence

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace