info
pprofile-image

Ing. Lucie Vlková

Spolumajitelka a ředitelka jazykové školy a překladatelské agentury Slůně - svět jazyků s.r.o.

 

Lucie Vlková založila jazykovou školu a překladatelskou agenturu Slůně - svět jazyků společně se svým nejlepším kamarádem Petrem Paskem v roce 1998. Profesně se ve společnosti soustředí především na HR aktivity a práci se zaměstnanci a obchodní rozvoj všech poboček v rámci České republiky (Ostrava, Brno, Praha, Plzeň).

Aktivně stále vyučuje a lektoruje, se zaměřením na všeobecnou i business angličtinu, především v individuálních lekcích.

Sama pak rozšiřuje své znalosti a dovednosti jak o další jazyk, španělštinu, tak o  oblasti koučování a mentoringu, rozvoje zaměstnanců, networkingu i prohlubování lektorských dovedností.

Studovala v České republice a ve Velké Británii.

Nabídka jazykové školy Slůně - svět jazyků:

Jazyková škola zajišťuje vzdělávání v rámci celé České a Slovenské republiky. Vedle skupinových kurzů pro veřejnost probíhajících v Ostravě, vytváří především jazykové kurzy na klíč pro firmy i soukromé osoby. Zaměřuje se zároveň na jazykové vzdělávání v zahraničí a profesní kurzy anglického jazyka, například oblast práva, medicíny, obchodní angličtiny, IT, bankovnictví, pojišťovnictví či technické angličtiny.

Udělá pro vás ANALÝZU JAZYKOVÝCH POTŘEB, zajistí ON-LINE TESTOVÁNÍ úrovně vašich zaměstnanců. V případě potřeby pro vás zajistí JAZYKOVÝ AUDIT, pro určení správné JAZYKOVÉ ÚROVNĚ.

Vypracuje Vám plán jazykové výuky podle Vašich představ a cílů jazykového vzdělávání. Nabídneou nejrůznější formy učení jazyků, které budou odpovídat požadavkům na místo, čas, způsob a intenzitu jazykového studia.

Slůně má 19 let zkušeností s individuálním přístupem v oblasti organizování jazykových kurzů po celé České republice. Nově Vám dokáže navrhnout vhodné kombinace výukových metod jazyků (offline x online) tak, aby výsledky vaší jazykové výuky byly ještě efektivnější než doposud.

Více prozradí reference od klientů. Slůně má bohaté zkušenosti s výukou malých firem i velkých korporací. Zvládá zorganizovat jednotnou výuku na více místech ČR – nejvíce najednou učili na 24 místech – na pobočkách klienta.

Slůně je členem Asociace jazykových škol – AJŠ  a dodržuje zásady ukotvené ve společném kodexu.

Škola realizuje také jazykové audity, a v roce 2012 se stala testovacím střediskem společnosti ETS, díky čemuž je oprávněna k organizaci certifikované jazykové zkoušky TOEIC, WiDAF a TFI na všech pobočkách.

Díky partnerským školám v zahraničí můžeme nabídnout i specifické jazykové kurzy v zahraničí:

1. TECHNICKÁ ANGLIČTINA
2. ANGLIČTINA V OBLASTI AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU
3. ANGLIČTINA V OBLASTI ŘÍZENÍ PROJEKTŮ
4. ANGLIČTINA V OBLASTI ŘÍZENÍ LOGISTIKY
5. ANGLIČTINA V OBLASTI FINANCÍ A ÚČETNICTVÍ
6. ANGLIČTINA V OBLASTI VÝVOZU
7. ANGLIČTINA V OBLASTI VEŘEJNÉ SPRÁVY A DIPLOMACIE
8. ANGLIČTINA V OBLASTI PRÁVA
9. ANGLIČTINA V OBLASTI LIDSKÝCH ZDROJŮ
10. ANGLIČTINA PRO OSOBNÍ ASISTENTY A SEKRETÁŘKY

Slůně také nabízí kurzy v rámci programu ERASMUS+ 2016 - 2020. Programu Erasmus+ se mohou účastnit učitelé mateřských škol, základních škol, středních škol, vyšších odborných škol, školicích zařízení i univerzit. Lze z něj také poskytnout finanční prostředky na odbornou přípravu, jazykový audit nebo monitoring.

Překlady a tlumočení

Běžné překlady, odborné překlady, překlady velkého rozsahu, expresní překlady, překlad smluv a jiných právních dokumentů, překlady technických a reklamních materiálů a prospektů, překlady manuálů, překlady www stránek. Tlumočení v ČR i zahraničí, konsekutivní tlumočení, simultánní / kabinkové tlumočení, konference na klíč.

Slůně zpracovává překlady pomocí CAT nástrojů pro překlady.

CAT nástoje zákazníkovi zaručí vysokou kvalitu překladů. CAT je zkratka z computer-assisted translation = počítačem podporovaný překlad. Je to tedy software, do kterého je možné v průběhu překládání ukládat slova, fráze, věty i třeba celé odstavce v originále i v překladu.

Hlavní výhody CAT nástrojů: terminologická jednotnost překladů, levnější překlady, rychlost překladu, možnost revize zákazníkem, zpracování velkého množství formátů

Články profesionála

Blended learning aneb jak propojit e-learning a skutečného lektora - 22.1.2018

V dnešní době stále více firem organizuje pro zaměstnance jazykové vzdělávání. V praxi se však často setkáváme s problémy, které trápí většinu… celý článek

Case study: Pravidelná versus intenzivní výuka jazyků ve firmě - 12.7.2017

V letech 2008 až 2016 naše jazyková škola poskytovala službu jazykového vzdělávání ve firmě ZF Engineering Plzeň s.r.o., která je jedním z… celý článek

Výuka cizích jazyků jako benefit pro zaměstnance (2/2): Blended learning - 13.6.2017

V první části článku jsme si popsali, jaké výhody přináší zaměstnavatelům výuka jazyků pomocí e-learningu, a jak by měla vypadat, aby byla opravdu… celý článek

Výuka cizích jazyků jako benefit pro zaměstnance (1/2): E-learning - 6.6.2017

V dobách, kdy se firmě dobře daří, nebo když chceme odměnit dobře pracující zaměstnance, se zamýšlíme nad zvolením benefitu, který by zaměstnanci… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_half star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel ostatních služeb pro HR
  • Dodavatel benefitů
  • Dodavatel vzdělávání

Obory

  • Služby
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace