info
pprofile-image

prof. Ing. Martin Macháček, Ph.D. et Ph.D.

Proděkan pro zahraniční vztahy, rozvoj a legistlativu a garant programu MBA in Executive Leadership na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technická univerzita Ostrava 

Martin Macháček je absolventem oboru Národní hospodářství na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. V rámci fakulty získal také doktorát z oboru Ekonomie a později ještě doktorský titul z Filozofické fakulty Západočeské univerzity v Plzni.

Coby garant programu MBA in Executive Leadership zaštiťuje dvouletý anglický program, který je realizován ve spolupráci s Liverpool John Moores University a je akreditován Českou asociací MBA škol (CAMBAS). Tento MBA program doposud absolvovalo více než 300 absolventů z řad manažerů menších i větších firem a korporací, například ČEZ, Tatra, Generali nebo Kofola. 

Martin Macháček zároveň působí na katedře ekonomie EkF VŠB - TU Ostrava a je členem několika vědeckých a oborových rad. Na návrh Vědecké rady VŠB - TU Ostrava byl prezidentem v roce 2016 jmenován profesorem ekonomie.

Články profesionála

Proč studovat MBA in Executive Leadership na Ekonomické fakultě VŠB - TU Ostrava? - 4.7.2018

Martin Macháček je garantem programu MBA in Executive Leadership na Ekonomické fakultě Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava. Dvouletý… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_half star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel vzdělávání
  • Pracovník v oblasti školství a vzdělávání

Obory

  • Management
  • Vzdělávání a školství