info
pprofile-image

Roman Krátký

Managing Director ve společnosti top vision (2014-2016)

Řízení veškerých aktivit společnosti top vision s důrazem na rozvoj nových obchodních příležitostí na trhu profesního vzdělávání, rostoucí kvalitu služeb a spokojenost klientů.

 

"Měřítkem kvality vzdělávání je pozitivní a trvalá změna. Proto je naším cílem dlouhodobý efekt."

Co vám top vision nabízí?

Proč spolupracovat právě s námi?

Podstatou kvalitního rozvojového programu je změna. Naší cílem je dlouhodobý efekt vzdělávání a podmínkou dlouhodobě pozitivní změny je aktivní zapojení účastníků, zadavatele i dodavatele do všech fází procesu.

Při individuální spolupráci připravujeme komplexní rozvojové programy i jednorázová školení v souladu s vašimi potřebami a záměry a vzdělávání přizpůsobíme cílové skupině. Vybíráme lektory se zkušenostmi z vašeho businessu, s vynikající orientací v daném tématu. 

Máme široké zkušenosti se všemi klíčovými oblastmi podnikového řízení, školili jsme management a komunikaci, strategické myšlení a řízení priorit, marketing, obchodní dovednosti i právo. 

Naše interaktivní vzdělávací programy usilují o maximální zapojení účastníků s cílem intenzivního osobního prožitku. Lektoři se zaměřují na reálné situace a případy z praxe účastníků, a proto preferujeme simulaci, hru, experiment, zážitek, diskuzi a partnerské zapojení účastníků do výukového procesu.

Efektivitu programů monitorujeme s využitím jednoduchých i komplexních nástrojů. Zajistíme testování, správu osobních akčních plánů i e-learning. Nástroje využíváme vždy s citem a s ohledem na časové možnosti klientů.

Máme více než deset let zkušeností s různými vzdělávacími a rozvojovými programy včetně administrace ESF projektů.

Seznamte se s našimi projekty na www.topvision.cz nebo si objednejte nezávaznou konzultaci vašeho záměru firemního vzdělávání.

Články profesionála

Roman Krátký v Management TV: Efekt vzdělávání ve firmách může zlepšit zapojení managementu - 27.5.2015

Roman Krátký je odpovědný za řízení veškerých aktivit společnosti top vision s důrazem na rozvoj nových obchodních příležitostí na trhu profesního… celý článek

top vision součástí největší vzdělávací a poradenské skupiny v ČR - 14.5.2014

Roman Krátký působí v oblasti vzdělávání a rozvoje již 6 let. Poslední tři roky pracuje ve společnosti top vision, kde zastával pozici key acount… celý článek

Vytváříme prostor pro sdílení nejžádanějších informací nejen v HR - 15.12.2011

Roman Krátký působí v oblasti vzdělávání a rozvoje již 7 let. Poslední čtyři roky pracuje ve společnosti top vision, kde zastával pozici key acount… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a devět ? Součet zapište číslicemi.
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami společnosti Ivitera a.s.

Síla profilu

star_full star_full star_half star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel ostatních služeb pro HR
  • Dodavatel vzdělávání
  • Ostatní služby pro HR

Obory

  • Personalistika a HR
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace