info
pprofile-image

Daniel Drahanský

Produktový ředitel, zkušený trenér a konzultant ve společnosti Outward Bound – Česká cesta, s.r.o. V České cestě pracuje od roku 1996. Věnuje se primárně tréninku pracovních týmů i cíleném rozvoji jednotlivců. Pomáhá při procesním nastavení rozvojových programů a zavádění změn ve firmách. Při práci čerpá zejména z vlastních zkušeností z praxe a v roce 2004 rozšířil produktové portfolio o metodiku zážitkového vzdělávání. 
  • vystudoval obor psychoterapie na Pražské psychoterapeutické fakultě
  • je absolventem akreditovaného sebezkušenostního výcviku ve skupinové a komunitní psychoterapii
  • v České cestě začínal v roce 1996 jako lektor outdooru
  • v roce 2004 rozšířil stávající portfolio o zážitkové vzdělávání

Svůj osobitý trenérský styl, díky kterému ho klienti vyhledávají, skládá z osvědčených přístupů, které však obohacuje o alternativní a nekonformní směry, díky čemuž je každé školení a program inovativní a jedinečné.

Soustředí se na přístup školení zážitkem a vyhledává jak u jednotlivců, tak u celých týmů možnosti, jak být lepší, nebo jak fungovat efektivněji. 

V oboru rozvoje jednotlivců i celých pracovních týmu trénuje již osmnáctým rokem. Pomáhá se specializovat a nastavovat změny primárně v českých firmách různých velikostí. Budoucí kurzy konzultuje jak se zaměstnavatelem, aby se seznámil s jeho vizí, tak se samotnými účastníky. 

Mnoho autorských projektů realizoval v experimentálním prostředí Prázdninové školy Lipnice, kde také nabral bohaté zkušenosti v oblasti zážitkové pedagogiky a vedení projektů. Kromě pozice v České cestě a vytváření práce pro firemní sektor se věnuje i neziskovým organizacím.

Motto

"Rozvoj lidí je proces nekonečný stejně jako vesmír, proto lidi rozvíjím, ať už si to přejí nebo ne!“

Články profesionála

Jak využít zážitky k intenzivnějšímu rozvoji kompetencí? - 3.3.2015

Zážitky nás provázejí celým naším životem. Každý z nich je navíc nejen obohacením, ale také prvním krokem k rozvoji vlastních schopností. Samotný… celý článek

Profil Daniela Drahanského - produktového ředitele a trenéra společnosti Outward Bound - Česká cesta s.r.o. - 24.2.2015

V České cestě pracuje od roku 1996. Věnuje se primárně tréninku pracovních týmů i cíleném rozvoji jednotlivců. Pomáhá při procesním nastavení… celý článek

Daniel Drahanský v HRtv: Zážitkové kurzy mění lidem pohled na práci - 24.2.2015

V České cestě pracuje od roku 1996. Věnuje se primárně tréninku pracovních týmů i cíleném rozvoji jednotlivců. Pomáhá při procesním nastavení… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a tři ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_half star_empty

Zaměření profesionála

  • Personalistika a osobnostní rozvoj
  • Sport, umění a ostatní kurzy

Obory

  • Kultura, umění a tvůrčí práce
  • Personalistika a HR
  • Tvůrčí práce, design a umění