pprofile-image

Mgr. Monika H.

Nejsem pouze lektorka, jsem profesionální HR a náborářka z praxe. Díky tomu Vám mohu být průvodce světem náboru a být pro Vás "parťákem". 

Jsem přesvědčena, že osobní pohovor je při náborovém řízení stále jednoznačně nejdůležitější a nejefektivnější. Moderní digitální technologie ho v žádném případě nedokáží nahradit. Pojďte se tak spolu se mnou podívat na umění vedení pohovoru, tak abyste byli maximálně úspěšní a aby Vás práce bavila. 

 

Chcete vidět kompletni profil i tohoto profesionála?

Vámi vybraný profesionál aktuálně nevyužívá placenou prezentaci v Katalogu profesionálů. Proto jeho/její profil není přístupný veřejně, ale pouze pro registrované uživatele projektů společnosti Ivitera.

 

 

Prohlédněte si další profily v Katalogu profesionálů

Jarmila Skopalová
Lektor

Jarmila Skopalová

Moderátorka a lektorka kurzů komunikace ve vzdělávací agentuře 1. VOX

Robert Mládek
Lektor

Robert Mládek

Poradce a lektor ve společnosti 1. VOX a.s.

Ing. Jan Korbel
Lektor

Ing. Jan Korbel

Profil konzultanta, lektora, certifikovaného facilitátora a kouče Moje poslání• Svým přístupem, znalostmi a dovednostmi…

Ing. Zdeněk Mahler
Lektor

Ing. Zdeněk Mahler

Majitel, projektant vzdělávání, trenér, kouč a konzultant vzdělávací společnosti EDUCATIO MAHLER, specializující se na „…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace