info
pprofile-image

Jana Benáková

Obchodní a marketingová ředitelka ve společnosti Human Garden

Během své kariéry nasbírala přes 20 let zkušeností v oblasti IT technologií později se zaměřením na personální systémy. Získané znalosti a dovednosti z této oblasti uplatňuje nyní i při rozvoji digitálního HR ve společnosti Human Garden.

Jana Benáková působila 11 let ve společnosti IBM na pozici projektové manažerky a následně jako Teamleader oddělení Solution Design Centre. Později nastoupila jako obchodní manažerka do společnosti OKSystem, kde se věnovala primárně oblasti business intelligence a prodeji informačních systémů.

Od roku 2015 zastává pozici obchodní a marketingové ředitelky v personálně-poradenské společnosti Human Garden a věnuje se rozvoji a implementaci problematiky Digitálního HR ve firmách klientů.

Vystudovala ekonomickou fakultu, obor Podniková ekonomika a management na Západočeské univerzitě v Plzni. Mezi lety 1997 až 2008.

Má dvojčata a jejím zájmům patří golf, sport a příroda.

 

Články profesionála

Jana Benáková v HR tv: Jak pomáhají digitální HR aplikace s náborem a adaptací zaměstnanců? - 7.4.2017

Jana Benáková je marketingová a obchodní ředitelka společnosti Human Garden. Během své kariéry nasbírala přes 20 let zkušeností v oblasti IT… celý článek

Digitální HR se stává realitou. Aplikace pomohou s náborem i adaptací zaměstnanců - 21.2.2017

Technologie a personalistika byly ještě donedávna dvěma poměrně vzdálenými světy. Trend se ale postupně mění. Do HR, které bývalo opomíjenou součástí… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je devět a dvě ? Součet zapište číslicemi.
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami společnosti Ivitera a.s.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • HR konzultant
  • Konzultant
  • Dodavatel ostatních služeb pro HR
  • Dodavatel poradenských služeb

Obory

  • Personalistika a HR
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace