info
pprofile-image

Mgr. Jiří Šustáček

Managing Director projektu EDOO

EDOO je světově unikátní patentovaná výuka jazyků po telefonu. Stačí jen 5 minut denně a telefon. 

Jiří Šustáček založil projekt EDOO pro výuku angličtiny po telefonu společně se svou manželkou Petrou. Na myšlenku je přivedla jedna ze studentek významného klienta jejich někdejší jazykové školy, jedné z největších v Královehradeckém kraji. Běžná výuka angličtiny ve třídě společně s dalšími studenty jí činila velké obtíže a pokrok byl mizivý. Na druhou stranu se naučila skvěle, rychle a bez ostychu hovořit německy jen díky nutnosti pravidelně v práci zvedat telefony a odpovídat německy hovořícím zákazníkům.

Tak vznikl projekt EDOO, jeden z nejprogresivnějších systémů výuky angličtiny na světě, za kterým vedle Petry a Jiřího stojí více než stovka lektorů a kterým za přibližně tři roky od svého vzniku prošly již tisíce studentů.

Vyzkoušejte si výuku s EDOO nanečisto.

 

Články profesionála

Výuka angličtiny po telefonu - principy a důvody rychlejšího pokroku - 16.5.2018

Jiří Šustáček je ředitelem a zakladatelem společnosti EDOO, která se zabývá unikátní metodou výuky cizích jazyků po telefonu. Má za sebou dlouholeté… celý článek

Zbavíme vás strachu z mluvené angličtiny - 15.5.2018

EDOO je unikátní patentovanou metodou výuky cizích jazyků po telefonu. Stačí vám jen 5 minut volného času denně a telefon. Metoda je až 2x účinnější… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a devět ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_empty star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel benefitů
  • Dodavatel vzdělávání
  • Pracovník v oblasti školství a vzdělávání

Obory

  • Prodej a obchod
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace