info
pprofile-image

Doc. Ing. Luděk Mikulec, CSc.

Výšlap na horu poznání není nikdy marný, buď dosáhnete vyššího bodu již dnes, nebo zdokonalíte svoje schopnosti tak, abyste mohli vystoupat výše zítra.

Friedrich Nietzsche

Je to motto, které platí v životě, které platí při poctivé práci, a kterého jsem se snažil držet po celý život. Vystoupat výš znamená více se toho naučit, to platí pro většinu z nás, ale máme tolik času? Díky internetu máme vše dostupnější, informační „bum“ je zřejmý a tlak na to co všechno bychom se chtěli naučit je stále vyšší. Jedinou možnost, kterou v tom máme je zkracovat dobu učení pomocí těch principů, které v současné době již máme, a to jak v řízení, byznysu, ve vzdělávání, atp.

Plně platí slova Tonyho Robbinse: „Jedna dovednost, kterou byste si měli v této době osvojit, pokud chcete žít výjimečný život, je schopnost učit se rychle.

Jak dosáhnout něčeho rychleji spočívá také ve vyhledání úspěšných lidí v dané oblasti a vzít si příklad z jejich cesty, kterou už pro nás vyšlapali. Neobjevujme Ameriku. Jak říká Robbins: „Mnoho velkých lídrů prokázalo, že nejrychlejší způsob jak se zdokonalit v dovednostech, strategiích nebo životním cíli je inspirovat se těmi, kteří již svou cestu vybudovali.

Nezáleží na vašem pohlaví, věku nebo původu, pokračuje Robbins. „Napodobování vám dává schopnost splnit si vaše sny a dosáhnout více za mnohem méně času.

Pojďte se inspirovat a zdokonalovat s námi, rádi Vás uvítáme v MBA programu, ve kterém Vás budou rozvíjet špičkoví manažeři a lektoři univerzit z USA a ČR.

Více informací o studiu MBA  s Univerzitou St. Francis - Joliet USA se dozvíte zde.

 

Články profesionála

Fakulta podnikatelská na VUT v Brně otevírá dveře do chicagské univerzity - 18.10.2016

Posluchač amerických US-MBA studií na FP VUT v Brně je zároveň studentem příslušné zahraniční univerzity, vypočítává jednu z výhod této formy studia… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a osm ? Součet zapište číslicemi.
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami společnosti Ivitera a.s.

Síla profilu

star_full star_full star_full star_full star_empty

Zaměření profesionála

  • HR konzultant

Obory

  • Marketing
  • Prodej a obchod
  • Služby
  • Věda a výzkum
  • Management
  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace