info
pprofile-image

Mgr. Petra Šustáčková

Director of Studies projektu EDOO

EDOO je světově unikátní patentovaná výuka jazyků po telefonu. Stačí jen 5 minut denně a telefon. 

Petra Šustáčková vystudovala anglický a ruský jazyk na Univerzitě Hradec Králové a od svého absolutoria se plně věnuje jazykovému vzdělávání. Absolvovala zároveň studium právnické angličtiny na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a v tomto cizím jazyce také dosáhla nejvyšší možné úrovně certifikace jazykových znalostí.

Projekt EDOO pro výuku angličtiny po telefonu spoluzaložila se svým manželem Jiřím, s nímž předtím deset let vedla jazykovou školu, jednu z největších v Královéhradeckém kraji. Coby Director of Studies má na starost celou jazykovou sekci, kterou vede a odborně zaštiťuje.

Dnes je EDOO jedním z nejprogresivnějších systémů výuky angličtiny na světě, za kterým vedle obou zakladatelů stojí více než stovka lektorů a kterým za přibližně tři roky od svého vzniku prošly již tisíce studentů.

Vyzkoušejte si výuku s EDOO nanečisto.

Články profesionála

Zbavíme vás strachu z mluvené angličtiny - 15.5.2018

EDOO je unikátní patentovanou metodou výuky cizích jazyků po telefonu. Stačí vám jen 5 minut volného času denně a telefon. Metoda je až 2x účinnější… celý článek

Kurzy profesionála

Kontaktovat profesionála

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a šest ? Součet zapište číslicemi.

Síla profilu

star_full star_full star_empty star_empty star_empty

Zaměření profesionála

  • Dodavatel benefitů
  • Dodavatel vzdělávání

Obory

  • Vzdělávání a školství
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace